این جاذبه های بالی را نباید از دست بدهید

یکی از زیباترین جزایر کشور اندونزی، شهر بالی می باشد که اگر شما هم قصد سفر به این جزیره رویایی و جذاب را دارید، لازم است با بی نظیر ترین جاذبه های بالی آشنا شده تا بتوانید سفری خاطره انگیز را برای خود به ارمغان آورید. در ادامه این مطلب به تعدادی از جاذبه های مهم و دیدنی بالی که برای هر گردشگری می‌ تواند جذاب باشد خواهیم پرداخت.

معبد گوا گاجا یکی از جاذبه های بالی

جزیره بالی در میان 17.000 جزیره کشور اندونزی با وجود جاذبه های دیدنی متعددی که دارد به عنوان معروف ترین و اصلی ترین مکان در بهشت استوایی به شمار می رود. جاذبه های بالی تنها به طبیعت بکر و سواحل آن ختم نشده بلکه این جزیره زیبا به جزیره خدایان معروف است زیرا در هر گوشه و کنار آن معابد متاثر از آیین هندو پیدا می شود. یکی از جذاب ترین معبدهای بالی معبد گوا گاجا می باشد که به معنای غار فیل است. این معبد که جزو زیباترین معابد بالی به شمار می رود، مربوط به دوران باستان می شود و در روستای بدولو قرار دارد. حس و حال مذهبی و عرفانی که در این مکان حاکم است موجب شده است که گردشگران و مسافران تور بالی بعد از بازدید از آن تفاوت هایی را بین این معبد و دیگر معبدهای بالی مشاهده کنند. به همین دلیل می توان گفت دیدن این جاذبه بالی را در هنگام سفر به این جزیره نباید از دست بدهید.

معبد گوا

پارک جنگلی میمون ها بالی

یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های بالی، پارک جنگلی میمون ها می باشد که این پارک در سال 1986 تاسیس شد و در حال حاضر به مکانی بسیار جالب برای خانواده ها تبدیل شده است، که می تواند در تور اندونزی از آن دیدن کنند. حرکات نمایشی که توسط میمون های این پارک جنگلی انجام می شود به طور حتم برای شما جذاب خواهد بود که افراد می توانند برای گذراندن اوقات فراغت به همراه خانواده خود به این پارک رفته و ساعات خوشی را تجربه کنند.

پارک جنگلی میمون ها بالی

موزه سه بعدی و دنیای وارونه بالی

یکی دیگر از جذاب ترین و خاص ترین جاذبه های بالی, موزه سه بعدی منطقه رویا می باشد که در مرز کوتا و لیگان واقع شده است. با وجود جذابیت بسیار زیاد این موزه می توان گفت خوراک عاشقان عکاسی است و آنهایی که تمایل دارند عکس صفحات مجازی شان را به روز کنند، حتما در سفر به بالی باید از این موزه دیدن نمایند. همچنین دنیای وارونه بالی جزو مکان های سرگرمی و تفریحی جذاب در این شهر می باشد که پیشنهاد می شود حتما در سفر به بالی از آن دیدن کنید. این مکان دارای 7 اتاق است که با وجود طراحی خاصی که دارد دکور و مبلمان آن به گونه ای جایگذاری شده اند که با قرار گرفتن در این اتاق ها شما فکر می کنید به صورت وارونه هستید. رفتن به این مکان همراه با دوستان و خانواده بسیار لذت بخش خواهد بود.

موزه سه بعدی

سواحل بی نظیر مهمترین جاذبه های بالی

با وجود اینکه شهر بالی شهری جزیره‌ ای است طبیعتا سواحل بی نظیر آن از مهمترین جاذبه های بالی به شمار می رود. در این بین ساحل جیمباران یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری این شهر است که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. این ساحل در غرب بالی قرار دارد که شهر را به شبه جزیره بوکیت متصل می نماید. شن های سفید و تمیز این ساحل موجب لذت بخش شدن گذراندن اوقات فراغت در آن شده است. همچنین امنیت بالایی که این ساحل جهت شنا دارد نگاه افراد زیادی را به خود جلب نموده است. از دیگر سواحل جذاب این شهر می‌ توان به ساحل نوسا دوا اشاره کرد که افراد برای رزرو اتاق در لوکس ترین هتل های این جزیره می توانند به این ساحل بروند. این ساحل جزو زیباترین و بهترین قسمت های دنیا به شمار رفته به‌ طوری که مقام پنجم جهانی را به خود اختصاص داده است. ساحل سانور نیز در دهکده دنپاسار در جنوب شرقی این شهر واقع شده که ساحلی بسیار آرام و مشهور در بین گردشگران می باشد.

جاذبه های بالی

بازدید از پارک های بالی

علاوه بر پارک میمون بالی، پارک های متعدد دیگری نیز در جای جای این شهر وجود دارد. پارک برات که در غرب این منطقه واقع شده است یک ناحیه جنگلی حفاظت شده می باشد که در آن بیش از 300 گونه مختلف پرنده و حیوان که اغلب آنها نادر هستند نگهداری می شود. پارک پرندگان بالی، پارک آبی واتربوم و پارک فیل های بالی نیز از دیگر جاذبه های بی نظیر این شهر هستند.

  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners