شهرهایی که در سال 2019 حتما باید ببینید!

سفر به زیباترین و جذاب ترین دیدنی های جهان، همواره رویایی است که در سر خیلی از افراد وجود دارد. اما هنوز هم افرادی وجود دارند که نمی دانند که کدام کشورها و شهرها هستند که زیبایی های آنها جذاب تر و خارق العاده تر از هر جای دیگری است. از این رو در این مقاله قصد داریم شما با چند نمونه از بهترین دیدنی های جهان آشنا کنیم. 

آشنایی با استانبول، یکی از بهترین دیدنی های جهان در سال 2019

شهر استانبول که در گذشته آن را به نام قسطنطنیه می شناختند، یکی از زیباترین و توریست پذیر ترین شهرهای کشور ترکیه می باشد. این شهر زیبا به دلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیار زیادی که دارد، یکی از بهترین شهرهایی می باشد که حتما باید در سال 2019 از آن دیدن کنید. این شهر زیبا علاوه بر دارا بودن جاذبه های بسیار زیبا، یک سفر ارزان قیمت و مقرون به صرفه ای را برای شما ایجاد خواهد کرد که این عامل باعث محبوبیت هرچه بیشتر استفاده از تورهای استانبول شده است.  

اگر قصد دارید که شما هم از این شهر دیدن کنید بهتر است که چند نمونه از مهمترین جاذبه های گردشگری آن را بشناسید که به همین دلیل در ادامه چند مورد از آنها را معرفی کرده ایم:

·        مسجد سلطان احمد (مسجد آبی)

·        باسیلیکا

·        ایاصوفیه

·        مسجد سلیمانیه

·        ستون کنستانتین

·        کاخ دولما باغچه

دیدنی های استانبول

سفر با تور سنت پترزبورگ

یکی دیگر از بهترین دیدنی های جهان که سفر به آن در سال 2019 به همه گردشگران توصیه می شود، شهر سنت پترزبورگ در کشور روسیه می باشد. اگرچه این شهر در گذشته پایتخت کشور روسیه بود اما امروزه به دومین شهر مهم و بزرگ این کشور تبدیل شده است. شهر سنت پترزبورگ، امروزه جزو 10 شهر زیبای دنیا قرار گرفته است و سفر به آنجا با تور سنت پترزبورگ باعث می شود که بتوانید از تمام جاذبه هایی که از دوره تزارها باقی مانده است، دیدن نمایید.

از آنجایی که شهر سنت پترزبورگ در قرن هجدهم میلادی ساخته شده است، زیباترین و جذاب ترین معماری های طلایی دنیا در آن قرار دارد. قلعه پیتر و پاول، موزه هرمیتاژ، کلیسای سنت ایزاک و کلبه پتر کبیر از مهمترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می رود. از این رو اگر تصمیم دارید که در سال 2019 به این شهر سفر کنید حتما بازدیدی از جاذبه های گردشگری گفته شده را در برنامه خود قرار دهید.

دیدنی های سنت پترزبورگ

تور دهلی

شهر دهلی در کشور هند و پایتخت این کشور می باشد. این شهر به دلیل زیبایی های منحصر به فرد و بناهای تاریخی خود امروزه به یکی از مهمترین و جذاب ترین دیدنی های جهان تبدیل شده است. این شهر با توجه به قدمت بسیار طولانی که دارد، شاهد حکمرانی سلسله های بسیار زیادی در خود بوده است که به واسطه آن امروزه بناهای تاریخی زیادی از این سلسله ها برجای مانده است که هر گردشگری علاقه دارد تا آنها را از نزدیک مشاهده کند.

اگر قصد دارید که به این شهر سفر کنید به شما توصیه می کنیم که برای داشتن سفر راحت تر و بی دردسر تر از تورهای دهلی که هر ساله برگزار می شود، استفاده کنید تا بتوانید از مهمترین جاذبه های دیدنی این شهر، مانند؛ مسجد جامع دهلی، قطب منار، مقبره همایون و قلعه سرخ خیلی راحت دیدن نمایید.  

دیدنی های دهلی

تور کیپ تاون

اگر نگاهی به لیست زیباترین شهرهای دنیا در سال 2019 بیندازید، حتما با عنوان کیپ تاون برخورد کرده اید. کیپ تان، شهری بسیار آرام و ساکت در آفریقای جنوبی می باشد که همه ساکنان و مسافران آن این موضوع را تایید می کنند. این شهر با توجه به آنکه یکی از برترین دیدنی های جهان در سال 2019 به شمار می رود، محل قرار گیری ساختمان های بسیار مهمی، مانند؛ ساختمان پارلمان، باغ های گیاه شناسی و موسسه های فرهنگی متنوع می باشد.

زیبایی های این شهر سبب شده است که مسئولان آن درصدد فراهم کردن امکانات تفریحی و گردشگری برای توریستان برآیند تا بتوانند از سرمایه های این شهر برای توسعه صنعت گردشگری خود استفاده نمایند که خوشبختانه توانسته اند در این زمینه موفق شوند و امکانات بسیار زیادی برای گردشگران خود فراهم نمایند. جزیره روبن، کوه تیبل، منطقه سیتی بول، قصر گود هپ و خیابان بوهمین از مهمترین مکان های دیدنی کیپ تاون به شمار می رود که بازدید از آنها در تورهای کیپ تاون گنجانده شده است.

دیدنی های کیپ تاون

زیباترین دیدنی های جهان در شهر آمستردام

اگر بخواهیم در لیست شهرهای زیبای دنیا در سال 2019 یکی از شهرهای اروپایی را نام ببریم، بدون شک نمی توانیم از نام شهر آمستردام در هلند غافل شویم. این شهر پایتخت هلند می باشد که به عنوان شهر گل ها شهرت دارد.

زیبایی هایی های منحصر به فرد این شهر، مانند، کافی شاپ های خاص و زیبا، شب های سرزنده، قدمت طولانی و همچنین مراکز خرید بسیار بزرگی در آن وجود دارد، باعث شده است که عنوان این شهر در تمامی لیست هایی که از شهرهای زیبای دنیا یاد می کنند، وجود داشته باشد. این شهر از قرن شانزدهم میلادی که مصادف با آغاز توسعه این شروع بوده است به عنوان یکی از مهمترین دیدنی های جهان از آن یاد می شود.

 

  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners