بلیط کانادا

فروش ویژه بلیط کانادا با مناسب ترین قیمت

شما میتوانید با کارشناسان قسمت پرواز های خارجی آژانس ستاره زمرد در تماس باشید تا قیمت بلیط هواپیما تمامی ایرلاین ها را با هم مقایسه نموده و بهترین بلیط کانادا را برای خود فراهم نمایید.

بلیط شما میتواند به مقصد تمامی شهرهای کانادا، با هر کلاس پروازی که مایل هستید، باشد!

اما این پایان کار نیست ... !!!!

مجموعه ستاره زمرد به منظور رفاه حال شما مسافرین ارجمند اقدام به واگذاری سیم کارت های کشور کانادا بصورت رایگان به تمامی افرادی که از این مجموعه بلیط تهیه کرده اند ، می نماید . لازم به ذکر است، کلیه سیم کارت ها فعال بوده و تنها نیاز به شارژ دارند .

این مجموعه ضمن همراهی شما عزیزان در انتخاب بلیط مناسب (کم ترین قیمت و بهترین ساعت پروازی) باعث صرفه جویی شما در تهیه سیم کارت کشور کانادا خواهد شد .  

چنانچه شما بلیط خاصی را در موتور های جست و جو پیدا کرده اید، کافیست اطلاعات آن را به کارشناسان ما بدهید تا پس از صدور آن توسط شرکت خدمات مسافرتی ستاره زمرد، صاحب سیم کارت کشور کانادا گردید .

 

بلیط کانادا

 

چه موقع از سال به کانادا پرواز کنیم؟

زمانی که به برنامه ریزی راجع به سفر بعدی مان فکر میکنیم بدون شک اولین چیزی که ذهنمان را درگیر میکند این مساله است که چگونه میتوان با بهترین قیمت بلیط پروازمان را رزرو کنیم. مناسب ترین قیمت بلیط هر پرواز بستگی به عوامل زیادی از جمله اینکه بلیط مورد نظر چه فصلی از سال چه ماهی از فصل چه روزی از هفته و یا حتی چه ساعتی از روز رزرو میشود. کشور کانادا نیز همانند بقیه مقاصد گردشگری از این مساله مستثنی نیست .

چه ماهی از فصل؟!

ژانویه تا فوریه بدون شک ماه های سردی برای سفر به کاناداست اما از مزایای سفر به این کشور در این بازه زمانی میتوان به سفرهای ارزان قیمت و فرصت دیدن معروفترین پیست های اسکی و فستیوال های زمستانی اشاره کرد. هر چه هوا رو به گرمی میرود یعنی در فصل بهار حضور گردشگران بیشتر شده و در نتیجه سفر به این کشور در ماهای اوریل تا ژوئن گرانترین نرخ خود را خواهد داشت.

چه روزی از هفته؟!

بهترین زمان برای جستجوی بلیط مورد نظر شما در ایام هفته برای سفر به کانادا قطعا روزهای دوشنبه و سه شنبه صبح خواهد بود چرا که باقی روزها  و با توجه به تعطیلات اخر هفته نسبت به این روزها شلوغ تر خواهند بود.

و اما در نهایت بهترین فاصله ی  زمانی برای رزرو بلیط حدود 7 الی 8 هفته مانده به زمان مد نظر شما برای سفر به کاناداست که در این بازه ی زمانی میتوانید معقول ترین نرخ بلیط پروازی خود را پیدا کنید.

 

ستاره زمرد