ویزای کانادا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ستاره زمرد به صورت تخصصی اقدام به انجام امور مربوط به ویزای کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون ویزای توریستی 5 ساله، ویزای تحصیلی، پذیرش مدارس و دانشگاه ها فعالیت دارد.


فرایند و مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا

  • همان طور که میدانید برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیاز به یک میزبان برای صدور دعوت نامه معتبر دارید که هدف از سفر شما از جانب افسران اداره مهاجرت کانادا شفاف به نظر برسد.
  • افرادی که فاقد فرد دعوت کننده (میزبان ) در کشور کانادا هستند میتوانند از طریق دعوت نامه های معتبری که ستاره زمرد برای آن ها تنظیم مینمایند این نقصی مدرک خود را جبران نموده و به کمک مدارک دیگر خود موفق به اخذ ویزای توریستی کشور کانادا گردند . البته وجود دعوت نامه کمک زیادی به اخذ ویزا می کند اما تمام کار این نیست...
  • برای اخذ ویزا شما نیاز مبرمی به پاسپورت خوب دارید حالا پاسپورت خوب از دید ما یعنی چه ؟؟؟ در جواب به این سوال باید گفت گذرنامه ای معتبر محسوب میگردد که دارای تاریخچه سفر مناسبی در طی 10 ساله گذشته باشد.وجود ویزاهای کشورهای اروپایی (شینگن) و ویزاهای کشور های آسیایی معتبر میتواند نقش بزرگی را در معتبر شدن گذرنامه شما ایفا کند.
  • علاوه بر این ها برای سفر به کشور کانادا نیاز به داشتن وضعیت مالی مناسب است.تمکن مالی شما میتواند در اسناد ملکی شما و مانده حساب بانکی شما نمایان گردد.
  • و در آخر شغل شما که دارای اهمیتی زیاد است. مدارک شغلی مانند جواز کسب یا روزنامه رسمی و یا حتی کارمند با سابقه بیمه طولانی مدت میتواند مدارک مناسبی باشد . البته افرادی که تمکن مالی مناسبی دارند هم در این زمینه نیاز به مشاوره کارشناسان ما خواهند داشت .
    به طور قطعی میتوان گفت اگر فردی یا خانواده ای دارای تاریخچه سفر مناسب به علاوه تمکن مالی کافی برای سفر به کانادا باشند شرکت ستاره زمرد ویزای این دسته از دوستان را تا حد بالایی تضمین میکند و کلیه شرایط مربوط به دعوتنامه را به صورت کامل فراهم مینماید. چناچه شما هم قصد سفر به کانادا را به دلایل مختلفی دارید، همین حالا برای مشاوره با تیم کارشناسی ستاره زمرد تماس گرفته تا هرچه سریع تر به هدف خود دست یابید . در ادامه با ستاره زمرد همراه باشید.

مهاجرت به کانادا

برای ورود به هر کشوری از جمله کانادا، نیاز به اخذ ویزا دارید. ویزای کانادا انواع مختلفی دارد و برای دریافت صدور آن باید هدفتان از سفر مشخص باشد. انواع ویزای کانادا با بررسی پرونده و فرم درخواست متقاضیان ورود به کشور کانادا به صورت بلند مدت و یا کوتاه مدت صادر می شود. همچنین کانادا دو نوع ویزا برای ورود متقاضیان خود صادر می کند. انواع ویزاهای کانادا شامل ویزای دائم و موقت می باشد.

 

خدمات ستاره زمرد

. مشاوره گام به گام شما در طول مسیر جمع آوری مدارک 

. تکمیل فرم های شما به صورت دقیق توسط کارشناسان مجرب 

. اخذ دعوت نامه های معتبر در صورت نیاز (ویزای تضمینی)

. واریز وجه سفارت جهت انگشت نگاری 

. اخذ وقت انگشت نگاری

برای اطلاع از خدمات دیگر با ما در تماس باشید...

 

دانستنی های ویزای کانادا

افراد مختلف با اهداف و مقاصد مختلف تصمیم به سفر به کانادا می گیرند، هدف این افراد می تواند تحصیل، گردشگری و دیدار با خانواده و ...باشد که به افراد متقاضی اجازه اقامت به مدت موقت و با مدت زمان مشخص در کانادا را می دهد به طور معمول مدت زمان ویزای موقت کانادا 6 ماهه است و فرد بعد از این زمان لازم است حتما خاک کانادا را ترک کند. با یک ویزای موقت تنها یکبار می توانید وارد خاک این کشور شوید و بعد از آن لازم است اقدام به درخواست مجدد دهید،  برخی از ویزاهای موقت کانادا امکان ورود چند باره را به متقاضیان می دهند حداکثر مدتی که افراد می توانند با ویزای موقت کانادا در این کشور بمانند 5 سال است.

ویزای کانادا

ویزای دائم کانادا

متقاضیان اقامت در کانادا این امکان را دارند با داشتن ویزای موقت درخواست ویزای دائم نمایند در این نوع ویزا اشخاص اجازه این را خواهند داشت که به صورت دائم برای کار و یا زندگی در کانادا بمانند افراد می توانند به عنوان کار، تحصیل و گردشگری به این کشور سفر نموده و بعد تقاضای اقامت دائم را بدهند.

انواع ویزای موقت کانادا

ویزای توریستی کانادا: یکی از انواع ویزای کانادا ست که به صورت موقت صادر می شود و بر همین اساس متقاضیان اجازه دارند در این کشور به مدت مشخص اقامت داشته باشند.

سوپر ویزای کانادا: این ویزای کانادا مختص شهروندان کانادایی و افرادی که اقامت دائم کانادا را گرفته اند  و این افراد می توانند والدین خود را برای مدت زمان طولانی نزد خود بیاورند.

ویزای کار کانادا: یکی دیگر از انواع ویزای کانادا که به مدت مشخص و به صورت موقت صادر می شود. این ویزا نیز تنها مهلت 6 ماهه دارد و متقاضی لازم است حتما از کشور کانادا دعوت نامه دعوت به کار داشته باشد،( نامه معتبر پیشنهاد کار از کشور کانادا دریافت نماید)

ویزای تحصیلی کانادا: ویزای تحصیلی برای افرادی صادر می شود که توانسته اند از یکی از دانشگاههای کانادا برای ادامه تحصیل پذیرش بگیرند. برای دریافت این ویزای کانادا می توانید ویزای عمومی کانادا را دریافت نموده و سپس منتظر ویزای تحصیلی خود باشید مدت زمان ویزای عمومی 6 ماهه است و برای مدت زمانی بیش از این لازم است درخواست ویزای تحصیلی کانادا را بدهید.

 درخواست ویزای کانادا

برای درخواست ویزا می توان به صورت آنلاین و از طریق اینترنت ثبت نام نمایید برای این کار لازم است فرم درخواست را پر نموده و منتظر شوید برایتان وقت سفارت صادر شود و بعد از این مرحله،باید حضورا به سفارت مراجعه نمایید، برای این کار لازم است یک حساب کاربری ایجاد نموده و بعد از واریز هزینه ثبت نام، کد رهگیری برای شما صادر می شود که از طریق همین کد رهگیری تمام امور مربوط به ویزای شما قابل پیگیری است. شیوه درست پر کردن فرم یکی از مهمترین عوامل موفقیت درخواست صدور ویزاست بنا براین لازم است این موضوع را به آژانس ستاره زمزد بسپارید.

 

ستاره زمرد