امن ترین کشورها برای سفر در کرونا در 2021

امن ترین کشورها برای سفر در کرونا در 2021

آیا می دانید امن ترین کشورها برای سفر در کرونا در 2021 کدام هستند؟ از زمان شروع شیوع ویروس کرونا صنعت گردشگری ، تورهای مسافرتی ، صنعت هواپیمایی و غیره تحت تاثیر قرار گرفته اند. با رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسن کرونا شرایط بهتر شده و بسیاری از کشورها مرزهای خود را گشوده اند. اگر می خواهید بدانید امن ترین کشورها برای سفر در کرونا در سال 2021 کدام هستند، این مطلب را بخوانید.

 

ویروس کرونا : امن ترین کشورها برای سفر

پرتغال جزایر مادیرا

پرتغال – جزایر مادیرا

از زمان همه گیری ویروس کرونا ، مادیرا یکی از امن ترین مکان ها در اروپا بوده است. این مجموع جزایر خیلی زود اقدامات پیشگیرانه را شروع کرد و در وضعیت سبز شیوع ویروس با پایین ترین میزان ابتلا در اروپا قرار گرفت. قبل از اینکه به مادیرا بیایید، باید آزمایش کرونا بدهید و در سایت www.madeirasafetodiscover.com

تمام اطلاعات لازم را پر کنید.

مادیرا یکی از زیباترین طبیعت های جهان را دارد. این جزایر زیبا با سواحل، تفریحات آبی، هتل ها و رستوران ها و همچنین با محیطی امن و کاملا پاکیزه هر ساله پذیرای گردشگران زیادی هستند.

 

پرتغال آزورس

پرتغال – آزورس

آزروس یکی از امن ترین مقاصد برای سفر در کرونا در سال 2021 است. در آزروس 9 جزیره مختلف وجود دارد  هر کدام امنیت مخصوص به خود را دارند. تمام گردشگران پیش از بازدید از این جزایر باید تست کرونا بدهند. علاوه بر این، در این جزایر جاذبه های تفریحی در فضای باز بسیاری وجود دارد. در این 9 جزیره که ترکیبی از سنت و مدرنیته هستند، انواع غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد همچنین طبیعی زیبا را خواهید یافت که در کمتر جایی مشاهده می کنید. اطلاعات مربوط به سفر در کرونا به این جزایر در سایت  www.visitazores.com/pt/timetoazores  آمده است.

 

گرجستان – تفلیس

گرجستان - تفلیس

اگر به دنبال یک مقصد امن و نزدیک برای تور مسافرتی خود در ایام نوروز هستید، تفلیس پایتخت گرجستان می تواند بهترین گزینه باشد. تور گرجستان به مقصد تفلیس در شیوع کرونا یک مقصد امن شناخته شد. به محض اینکه موارد ابتلا به بیماری مشاهده شدند این شهر درهای خود را به روی مردم خودش و همچنین گردشگران بست. تصمیم سختی بود اما نتیجه خیلی خوبی داشت. سفر به تفلیس در کرونا برای مسافرانی که واکسن زده اند، محدودیتی ندارد. تنها مسافرانی که واکسن نزده اند باید تست بدهند.

تفلیس پایتخت گرجستان شهری با قدمت تاریخی، ساختمان ها و فضایی زیبا و به جا مانده از قرون وسطاست، که با انواع غذاهای گرجی، مردمانی خونگرم، آثار تاریخی، حمام های مشهور و غیره همواره یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران بوده است.

 

تاهیتی مجموع جزایر فرانسه

تاهیتی – مجموع جزایر فرانسه

این مقصد رویایی به عنوان یک منطقه امن برای سفر در کرونا در سال 2021 معرفی شده است. تاهیتی یک مقصد ایده آل گردشگری، امن با طبیعتی منحصر به فرد است. از پیاده روی گرفته تا غواصی و سواحل خیره کننده، غذاهای محلی، فرهنگ زیبای مردم این منطقه و غیره، تاهیتی را به مقصدی محبوب تبدیل کرده است.

برای سفر به تاهیتی باید تست منفی کرونا که ظرف 3 روز پیش از سفر انجام شده باشد را ارائه دهید و همچنین گردشگران باید یک تست 4روز پس از رسیدن به این منطقه انجام دهند. قرنطینه لازم نیست و هتل ها و رستوران ها مشغول به فعالیت هستند.

 

یونان آسوس کیفالونیا

ایرلند – آسوس – کیفالونیا

یونان و جزایر زیبایش همیشه در فهرست تورهای مسافرتی قرار دارند. اگر به دنبال یک مقصد امن برای سفر در کرونا به یونان هستید به آسوس – کیفالونیا بروید. آسوس یکی از زیباترین و بهترین مقاصد پنهان گردشگری که هم برای خانواده ها و هم برای زوج های جوان مناسب است. کیفالونیا نیز که در شمال این جزیره قرار دارد به عنوان یکی از زیباترین جزایر یونان شناخته می شود و آسوس یک روستا زیبای ماهیگیری است.

برای سفر به این مقصد تست کرونا برای مسافرانی که واکسن زده اند لازم نیست اما بقیه مسافران باید آزمایش کرونا بدهند. قرنطینه لازم نیست.

 

 

پسندیدن :
0 0
بازدید:
451
دسته بندی مقاله ها:
راهنمای سفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *