تجربه خوابیدن زیر آسمان پرستاره در هتل میلینز استارز سوئیس

تجربه خوابیدن زیر آسمان پرستاره در هتل میلینز استارز سوئیس

آیا می خواهید یک اقامت لوکس اما متفاوت را تجربه کنید؟ پس به هتل میلینز استارز سوئیس خوش آمدید. هیجان انگیزترین هتلی که می توانید در سوئیس پیدا کنید، میلینز استارز است. در اتاق های این هتل، بکرترین نقاط طبیعت در سوئیس را تجربه خواهید کرد. این اتاق ها در منحصر به فردترین لوکیشن های این  کشور قرار گرفته اند، اما یک نقطه مشترک درباره همه آنها وجود دارد؛ همه اتاق ها چشم اندازی به آسمان با میلیون ها ستاره دارند! بیخود نیست که نام این هتل را میلینز استارز (Million Stars Hotel) گذاشته اند.

 

میلینز استارز ، هتلی متفاوت در سوئیس

معرفی برخی از جالب ترین اتاق های هتل میلینز استارز

معرفی برخی از جالب ترین اتاق های هتل میلینز استارز

هتل منحصر به فرد میلینز استارز برای لذت بردن از طبیعت سوئیس و همچنین تماشای ستاره های آسمان هنگام خواب و معرفی جاذبه های گردشگری سوئیس راه اندازی شد. این هتل حدود 50 محل اقامت دارد که در سرتاسر سوئیس قرار دارند. شب را در بکرترین نقاط سوئیس سپری کنید و از تماشای طبیعت بی نظیر این کشور در حالی که روی تخت تان دراز کشیده اید، لذت ببرید.  محل های اقامت این هتل برای دو نفر طراحی شده اند.

اتاق های هتل میلینز استارز سوئیس دارای شکل ها، اندازه ها و فرم های مختلف هستند. این اتاق ها شامل درخت خانه های درختی، اتاق های شیشه ای، چادر، اتاق های روی سقف و غیره هستند.

 

امکانات اتاق ها:

قیمت اقامت در هتل میلینز استار سوئیس

– تخت دو نفره

– حمام

– دستشویی

– برق

– وسایل گرمایشی (در زمستان)

نکته: امکانات اتاق ها با توجه به موقعیت و فرم آنها می تواند متفاوت باشد.

 

قیمت اقامت در هتل میلینز استار سوئیس

قیمت اقامت در هتل میلینز استار سوئیس

قیمت اقامت در اتاق های میلینز استار سوئیس با توجه به نوع محل اقامت شما می تواند متفاوت باشد. اما می توان گفت که قیمت اتاق ها بین 80 تا 800 فرانک سوئیس در هر شب برای دو نفر است که شامل صبحانه نیز می شود.

با توجه به فضایی که انتخاب می کنید و همچنین شرایط جوی، اتاق های هتل میلینز استار سوئیس را می توانید از آغاز ماه جولای تا پایان ماه اکتبر رزرو کنید.

 

تجربه اقامت در یک تله کابین در نقطه ای مرتفع

تجربه اقامت در یک تله کابین در نقطه ای مرتفع

همیشه سوار تله کابین شده اید تا از به یک نقطه مرتفع در کوه بروید و از تماشای مناظر طبیعی در ارتفاع لذت ببرید. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک شب را در تله کابین و در نقطه ای مرتفع از کوه بمانید؟ بدون شک تجربه ای هیجان انگیز است.

 

اقامت در خانه درختی

اقامت در خانه درختی

این اتاق در میان درختان و در کنار دریاچه آرام مورتن در سوئیس قرار دارد. یک خانه درختی زیبا و شیشه ای که به دریاچه دسترسی خصوصی دارد. نام این اتاق الماس شیشه ای است و نمایی 360 درجه و پانورامیک از دریاچه و اطراف ارائه می دهد. این اتاق در تمام فصول در دسترس است.

 

اقامتی در میان مزرعه

اقامتی در میان مزرعه

اقامت در «دِ لا برگرته» هتل میلینز استارز اقامتی متفاوت خواهد بود. در میان یک مزرعه و روی یک ماشین کشاورزی شب تان را سپری کنید. این محل اقامت دارای یک حمام و یک آشپزخانه مجهز است. اگر شرایط آب و هوایی مناسب باشد می توانید شب را در زیر آسمان پر ستاره سپری کنید.

 

در ارتفاعات بمانید

در ارتفاعات بمانید

یک تجربه منحصر به فرد با اقامت در «کیوب آلتچ» در کوه اگیشورن و در ارتفاع بیش از 2800 متری از سطح دریا را تجربه کنید. با تله کابین به این نقطه مرتفع بروید و شب را در یکی از آرام ترین نقاط سوئیس سپری کنید. از این نقطه می توانید به کوه های آلپ و کوه مشهور ماترهورن چشم انداز زیبایی داشته باشید. یک اتاق مبله به سبک محلی، با تخت راحت،میز و صندلی، حمام و دستشویی، تراس و غیره در این نقطه در انتظارتان است.

 

توبو اسکای، اتاقی متفاوت در سوئیس

توبو اسکای، اتاقی متفاوت در سوئیس

یکی از زیباترین و لوکس ترین اتاق های میلینز استار سوئیس، توبو اسکای نام دارد. توبوس اسکای یک باکس زیبا در کنار دریاچه تون است که چشم اندازی زیبا به دریاچه و طبیعت اطراف آن دارد. این اتاق زیبا دارای امکاناتی مانند میز و صندلی، کمد لباس، تخت و غیره است. مهمانان این هتل می توانند از امکاناتی که در نزدیکی آن مانند سونا، حمام بخار، اتاق استراحت و غیره قرار دارد استفاده کنند.

 

چند نکته درباره اقامت در هتل میلینز استارز سوئیس

چند نکته درباره اقامت در هتل میلینز استارز سوئیس

– می توانید اتاق تان را انتخاب کنید، می خواهید شب را در فضایی کاملا باز سپری کنید، یا زیر یک سقف شیشه ای بمانید.

– قیمت این اتاق ها یک شب اقامت برای دو نفر به همراه صبحانه را شامل می شود.

– اگر شرایط آب و هوایی مناسب نباشد، گزینه های جایگزین نیز در دسترس تان قرار دارد.

– امکانات بهداشتی را می توانید در نزدیکی هتل یا در مزرعه پیدا کنید.

– بیشتر لوکیشن های این هتل در سال 2020 ساخته شده اند.

پسندیدن :
1 0
بازدید:
671
دسته بندی مقاله ها:
گردشگریهتل گردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *