جاذبه های ناشناخته جهان که از وجود آنها بی‌خبرید

شاید شما هم جزو گردشگرانی باشید که در سفر به نقاط مختلف به دنبال مکانی فراتر جاذبه‌ های شناخته‌ شده‌ و مشهور باشید. حس ماجراجویی برخی گردشگران، آنها را به کشف جاذبه‌های جدید در نقاط مختلف جهان سوق می‌دهد. بهترین راه برای بازدید جاذبه های گردشگری ناشناخته جهان از طریق محلی‌های یک منطقه و کشف این مناطق توسط خودتان است.

اگر به دنبال جاذبه های ناشناخته در جهان یا نقاط پنهانی هستید که کسی از وجود آنها خبر ندارد، این مقاله را بخوانید تا با برخی از آنها آشنا شوید.

آژانس مسافرتی و گردشگری ستاره زمرد با برگزاری انواع تور مسافرتی خدمات مرتبط با خرید بلیط پرواز ، رزرو هتل ، بیمه مسافرتی و ویزا را ارائه می‌دهد.

 

شنا در دریاچه پارک ملی Jiuzhaigou (چین)

دریاچه پارک ملی Jiuzhaigou (چین)

این دریاچه 1375 متری با رنگ آبی و بسیار شفاف خود در چین قرار دارد. این مکان منحصر به فرد که در فهرست آثار ملی یونسکو نیز به ثبت رسیده است، در شمال استان سیچوآن قرار گرفته است. طبیعت زیبای اطراف دریاچه و رنگ بی‌نظیر و شفاف آب به طوری که به راحتی هرآنچه در آن قرار دارد قابل مشاهده است، تصویری رویایی در این منطقه است. این جاذبه ناشناخته گردشگری را خودتان کشف کنید.

 

راه رفتن روی پلکان‌های Haiku در اوهایو (هاوایی)

 پلکان‌های Haiku در اوهایو (هاوایی)

این منطقه که با نام «پلکانی به بهشت» نیز شناخته می‌شود، در سال 1942 ساخته شده است. این پله‌های جادویی توسط ایستگاه رادیویی Haiku ساخته شده‌اند تا سیگنال‌های رادیویی را به کشتی‌های نیروی دریایی در سرتاسر اقیانوس آرام برسانند. آیا جرات این را دارید که از روی این پله‌ها که بر روی یک منطقه کوهستانی سرسبز و در ارتفاع ساخته شده‌اند، عبور کنید؟ راه رفتن روی این 3992 پله را در این جاذبه ناشناخته جهان تجربه کنید.

 

شنا در رودخانه دلفریب در  سوریگائو دل سور (فیلیپین)

جاذبه های گردشگری ناشناخته

جزایر فیلیپین با وجود مکان‌هایی مانند Boracay و Palawan که بسیار شهرت دارند، هر یک زیباتر از دیگری هستند. اما فیلیپین تنها محدود به این جزایر نیست. تعداد زیادی مکان‌های ناشناخته در این منطقه برای کشف کردن وجود دارند. در پشت کوه‌های صخره‌ای استان کوچک سوریگائو دل سور، رودخانه‌ای که بیشتر به تصاویر کتاب‌های قصه شباهت دارد، جای گرفته است. در این رود غار مانند شیرجه بزنید، بدون اینکه جمعیت زیادی مزاحم‌تان شود و از این جاذبه های گردشگری ناشناخته لذت ببرید.

در تور فیلیپین به مقصد شهرهای زیبای این کشور با ستاره زمرد همراه شوید.

 

جنگل درختان کج در شچچین (لهستان)

مکان های ناشناخته جهان

جنگل عجیب درختان کج در نزدیکی شهر گریفینو در غرب لهستان را کشف کنید. حدود 400 درخت کاج که از ریشه به صورت 90 درجه رشد کرده‌اند، در این جنگل وجود دارد. برخی می‌گویند دلیل اینکه این درختان به شکل خمیده و 90 درجه رشد کرده‌اند، کشش گرانشی این منطقه است. برخی دیگر داستان‌های عجیب و غریب تعریف می‌کنند. نظر شما در باره این جاذبه ناشناخته گردشگری جهان چیست؟

 

پارک ساحلی هیتاچی در ایباراکی (ژاپن)

مقاصد ناشناخته جهان

یک جاذبه ناشناخته گردشگری دیگر در جهان که در نزدیکی توکیو قرار دارد. این پارک ساحلی که در شمال شرقی توکیو و در دشت کانتو قرار گرفته، از انواع گل پوشیده شده که آن را به یک پالت رنگ تبدیل کرده است. بهشتی از گل‌ها در طبقات مختلف در این جاذبه ناشناخته جهان در انتظار شماست. این دشت بزرگ پر از گل، می‌تواند برای طبیعت‌گردان تجربه‌ای بی‌نظیر باشد.

 

جزایر اپاستل در ویسکانسین (آمریکا)

مقاصد ناشناخته جهان

این مجمع‌الجزایر یک جاذبه گردشگری ناشناخته و الماس پنهان در این کشور است. دیوارهای صخره‌ای 60 فوتی که توسط طبیعت بسیار زیبا تراش خورده‌اند و آب‌هایی که از میان این دیوارها جریان دارد، این منطقه را بسیار سحرآمیز کرده است. تجربه قایق‌سواری از میان پیچ و خم این صخره‌ها تجربه‌ای بی‌نظیر و هیجان‌انگیز است و تصاویر به یادماندنی در ذهن هر بیننده‌ای ثبت می‌کند.

 

سفر به دنیای سفید سالاردو ییونی (بولیوی)

جاذبه های عجیب جهان

با مساحتی بیش از 10 هزار کیلومترمربع، سالاردو ییونی به عنوان بزرگترین کویر نمک دنیا شناخته می‌شود. این کویر نمک در پوتوسی، جنوب غربی بولیوی قرار دارد و یکی از زیباترین مکان‌های ناشناخته دنیا برای بازدید است. این کویر نمک بی‌نظیر بر اثر دریاچه‌های ماقبل تاریخ اطراف آن شکل گرفته‌اند. تصویر رویایی این کویر سفیدرنگ با ابرهای سفیدرنگی که در بالای آن قرار دارد، مانند یک قاب عکس خیال‌انگیز است.

 

غواصی در آکواریوم رانگیروا (پلی‌نزی فرانسه)

آکواریوم رانگیروا (پلی‌نزی فرانسه)

صخره‌های مرجانی طبیعی طولانی این منطقه یکی از بهترین مناطق دنیا برای غواصی و تماشای دنیای زیر آب است. با غواصی در این منطقه بی‌نظیر می‌توانید انواع ماهی‌های رنگی استوایی را تماشا کنید. این صخره‌های مرجانی این آکواریوم طبیعی را احاطه کرده‌اند. در این آکواریوم خصوصی بدون اینکه کسی مزاحم‌تان بشود، غواصی را تجربه کنید!

 

معادن رنگارنگ نمک در یکاترینبورگ (روسیه)

معادن رنگارنگ نمک در یکاترینبورگ (روسیه)

این معدن نمک را با دیگر معادن نمک اشتباه نگیرید. تصاویر و رنگ‌های عجیب و غریب در این معدن مشاهده خواهید کرد که شما را در خودشان غرق می‌کنند. این تصاویر و الگوهای عجیب در روی دیوارهای این معدن، شما را به فکر وامی‌دارد و از خودتان خواهید پرسید که چگونه شکل گرفته‌اند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، این تصاویر در نتیجه کارنالیت معدنی، این دایره‌های رنگی طبیعی شکل گرفته‌اند. این جاذبه ناشناخته طبیعی را از دست ندهید، چرا که قدم زدن در میان این تصاویر و رنگ‌ها که مانند فیلم‌های تخیلی است قطعا شما را مسحور خواهد کرد.

 

پایین رفتن از برج معکوس در Quinta da Regaleira (پرتغال)

برج معکوس در Quinta da Regaleira (پرتغال)

برج معکوسی که به جای بالا رفتن، باید از آن پایین بروید. این برج در منطقه‌ای در سینترا، پرتغال قرار دارد. این جاذبه گردشگری ناشناخته به طور حتم یکی از زیباترین جاذبه‌ها در داخل و خارج آن است. این مکان مرموز باعث شگفتی گردشگرانی می‌شوند که به این منطقه سفر می‌کنند و از خود می‌پرسند که آیا این یک چاه است یا یک برج معکوس؟ نظر شما درباره این جاذبه گردشگری حیرت انگیز در کشور پرتغال چیست؟

 

پسندیدن :
2 0
بازدید:
4928
دسته بندی مقاله ها:
جاذبه های گردشگری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *