درباره سوئیس بیشتر بدانید

دریاچه برینز سوئیس ، شگفتی طبیعت در کوه های آلپ

درباره سوئیس چقدر اطلاعات دارید؟ سوئیس یکی از زیباترین و محبوب ترین کشورهای اروپایی در میان گردشگران است که هر ساله پذیرای بسیاری از آنها از سرتاسر جهان است. سوئیس یک کشور کوهستانی اروپای مرکزی و خانه دریاچه ها، روستاها و کوه های آلپ است.

شهرهای سوئیس با بخش هایی که متعلق به قرون وسطی هستند و با جاذبه هایی مانند برج ساعت زیتگلوگا (Zytglogge) در شهر برن، پل چوبی چاپل در شهر لوسرن و قلعه ها، موزه ها و گالری های متعدد، هر یک زیبایی های مخصوص به خود را دارند.

بدون شک اسکی، یکی از دلایل سفر به سوئیس در میان گردشگران است. دهکده ها و پیست های اسکی با استانداردهای بالای جهانی در سوئیس در کنار وجود کوه های آلپ و برفی که در برخی از مناطق این کشور در هر فصلی از سال مشاهده می شود، علاقه مندان به ورزش های زمستانی را به اینجا می کشاند.

از جاذبه ها و پیست های اسکی سوئیس که بگذریم، شکلات، پنیر و انواع غذاهای بی نظیر سوئیسی را نمی توان دلیل سفر گردشگران به این کشور معرفی نکرد. سوئیس کشوری است که همه چیز برای گردشگران دارد.

 

پاسخ به چند پرسش جالب درباره سوئیس

زیباترین شهر سوئیس کدام است؟

لوسرن سوئیس

لوسرن به عنوان زیباترین شهر سوئیس در نظر گرفته می شود. نه تنها به عنوان زیباترین شهر سوئیس بلکه زیباترین شهر برای بازدید در سرتاسر اروپاست! آثار شهر قدیمی در کنار دریاچه لوسرن و خیره کننده ترین کوه های مرتفع در این شهر را نمی توان به سادگی از دست داد. خیابان های سنگفرش شده، پل چاپل برن ، معماری قرون وسطی، مجسمه ها و فواره های متعدد، خیابان های خرید  بسیاری جاذبه های طبیعی و تاریخی دیگر این شهر را به زیباترین شهر سوئیس تبدیل کرده است.

 

زیباترین شهرهای سوئیس کدام هستند؟

راهنمای سفر به زوریخ سوئیس

سوئیس علاوه بر لوسرن ، شهرهای زیبای دیگری دارد که از میان آنها می توان به نام هایی مانند زوریخ، بزرگترین شهر این کشور، لوسرن، بازل، برن، لوگانو، زرمات، اینترلیکن و ژنو اشاره کرد.

 

بهترین شهرها برای زندگی در سوئیس کدام است؟

ژنو به گردشگران کارت هدیه رایگان می دهد

زوریخ، ژنو و باسل در میان 10 شهر برتر برای زندگی در سوئیس قرار دارند. کیفیت زندگی در سوئیس بسیار بالاست و همچنین این شهرها در میان امن ترین شهرهای اروپا برای زندگی قرار دارند. از گذشته تاکنون سوئیس توانسته در بخش های مختلف امنیت، ثبات سیاسی، نرخ پایین جرایم، سیستم سلامت و بهداشت کارآمد، حقوق ها و درآمدهای بالا و غیره امتیازات خوبی کسب کند و در شرایط ایده آلی قرار دارد.

 

بهترین زمان برای سفر به سوئیس کدام ماه است؟

سوئیس امن ترین کشور برای سفر پس از شیوع کرونا

اگر قصد دارید تور سوئیس را رزرو کنید، بهترین زمان سفر به این کشور زیبا بین ماه های آوریل و ژوئن و سپتامبر تا اکتبر است. در این ماه ها آب و هوای سوئیس در ایده آل ترین شرایط قرار دارد و گردشگران بسیاری به مقصد این کشور سفر می کنند.

 

نزدیک ترین شهرها به کوه های آلپ در سوئیس کدام است؟

حقایق جالب درباره کوه های آلپ

شهرهای ژنو و برن نزدیک ترین شهرها به کوه های آلپ در سوئیس هستند. شهرهای دیگری مانند لوسرن، مونترو و زرمات در سوئیس نیز به کوه های آلپ نزدیک هستند.

 

بهترین مکان در سوئیس برای تماشای کوه های آلپ کدام است؟

ماترهورن

ماترهورن  نماد سوئیس، بهترین مکان برای تماشای کوه های آلپ در این کشور است. بیشترین عکس های جهان در ماترهورن گرفته می شود. یک کوه هرمی شکل در کوه های آلپ در بالای شهر زیبای زرمات سوئیس قرار گرفته است.

 

نزدیک ترین فرودگاه به کوه های آلپ سوئیس کدام است؟

نزدیک ترین فرودگاه به کوه های آلپ سوئیس کدام است؟

چگونه به آلپ سفر کنیم؟ نزدیک ترین فرودگاه ها به کوه های آلپ سوئیس در زوریخ و در فاصله 125 مایلی سنت موریتس است.

 

گران ترین شهرهای سوئیس کدام هستند؟

حقایق جالب و خواندنی درباره زوریخ سوئیس

سوئیس در میان کشورهای گران برای سفر کردن قرار دارد. ژنو و زوریخ گران ترین شهرهای سوئیس هستند. جالب است بدانید که ثروتمندترین مردمان سوئیس در زوریخ زندگی می کنند.

 

آیا سوئیسی ها به زبان انگلیسی صحبت می کنند؟

درباره روز ملی سوئیس بیشتر بدانید

انگلیسی به طور گسترده ای در سوئیس مورد استفاده قرار می گیرد. در مجموع دوم سوم از جمعیت سوئیس می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند. همانطور که می دانید سوئیس چهار زبان رسمی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش دارد.

 

سردترین ماه سال در سوئیس کدام است؟

گریندوالد، محل فیلمبرداری سکانس‌های مشهور در سوئیس

ژانویه سردترین ماه در سوئیس است. میانگین دمای هوا در این ماه در بالاترین حالت 2.8 درجه سانتی گراد و در کمترین دما به 2- درجه سانتی گراد می رسد.

 

ارزان ترین شهرهای سوئیس کدام هستند؟

ارزان ترین شهرهای سوئیس کدام هستند؟

در میان شهرهای گران سوئیس می توانید مقاصد ارزان تر را نیز برای سفر پیدا کنید. از میان ارزان ترین شهرهای سوئیس می توان به آوری (Uri)، گلاروس (Glarus)، کانتون آپنتزل اینرهودن (Appenzell Innerrhoden)، ابوالدن (Obwalden) اشاره کرد.

پسندیدن :
0 0
بازدید:
73
دسته بندی مقاله ها:
راهنمای سفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *