راهنمای سفر به دریاچه برینز ، نگین فیروزه ای رنگ سوئیس

راهنمای سفر به دریاچه برینز ، نگین فیروزه ای رنگ سوئیس

سوئیس سرزمین دریاچه هاست که هر کدام زیبایی خود را دارند و جلوه ای بی نظیر به شهرهای مختلف این کشور بخشیده اند. یکی از زیباترین دریاچه های سوئیس دریاچه برینز است که در شمال کوه های آلپ و در کانتون برن قرار دارد. این دریاچه 14 کیلومتری با پهنای 2.8 کیلومتری دارای بیشترین عمق 260 متری است.

 

درباره دریاچه برینز سوئیس بیشتر بدانید

درباره دریاچه برینز سوئیس بیشتر بدانید

با قرار گرفتن در قلب منطقه گردشگری برنیز اوبرلند، دریاچه فیروزه ای رنگ برینز در هر زمانی از سال جذاب و تماشایی است. این دریاچه منحصر به فرد را با روستاهای زیبای اطراف آن کشف کنید و یک سفر خاطره انگیز برای خودتان رقم بزنید.

 

خدمات و امکانات در دریاچه برینز و اطراف آن

خدمات و امکانات در دریاچه برینز و اطراف آن

– ورزش ها و تفریحات آبی در ایستوالد و برینز

– هتل های زیبا و دیگر گزینه های اقامتی در اطراف دریاچه

– دسترسی به مقاصد تفریحی روزانه با چشم اندازهای پانورامیک و آب های فیروزه ای رنگ

– قایق سواری با چشم انداز فوق العاده زیبای کوه های آلپ

– مکان های مختلف در اطراف دریاچه برینز برای استراحت، حمام آفتاب و باربیکو

– تورهای کایاک سواری زمستانی در آب های دریاچه برینز

 

بهترین زمان سفر به دریاچه برینز

بهترین زمان سفر به دریاچه برینز

دریاچه برینز اغلب در اوایل صبح آرام است، اولین امواج این دریاچه را در ساعات بعدی روز با توجه به هوا و میزان باد مشاهده خواهید کرد. می توانید در هر زمانی از سال از زیبایی و آب های فیروزه ای رنگ این دریاچه لذت ببرید، اما بهترین زمان در فصل های بهار و پاییز است.

 

آیا می توان در دریاچه برینز شنا کرد؟

آیا می توان در دریاچه برینز شنا کرد؟

محل شنای این دریاچه منحصر به فرد در Brienzersee است که تصاویر زیبایی از دریاچه و کوه های اطراف آن در این منطقه مشاهده خواهید کرد. محل شنای دریاچه برینز در قسمت بالایی این دریاچه قرار قرار گرفته و چشم انداز منحصر به فردی به روستای زیبای اینترلیکن دارد. ماه های می و اکتبر (تابستان) بهترین زمان برای سفر به دریاچه برینز سوئیس هستند.

 

چگونه به دریاچه برینز برویم؟

چگونه به دریاچه برینز برویم؟

قطارها در هر ساعتی از روستای اینترلیکن به سمت دریاچه برینز در حرکت هستند. فاصله بین برینز و اینترلیکن 15 کیلومتر است.

 

روستاهای زیبای سوئیس را کشف کنید

روستاهای زیبای سوئیس را کشف کنید

در هر زمانی از سال، روستاهای اطراف دریاچه برینز می توانند نقطه آغاز شروع سفر شما به این منطقه خیره کننده باشند؟ می توانید خانه های تاریخی در ایستوالد را تماشا کنید، از غذاهای محلی لذت ببرید، به ساحل دریاچه بروید و صدای آوازهای محلی را بشنوید. روستای برینز نیز با خانه هایی که با گل ها پوشیده شده و با نمای دریاچه، یکی از جاذبه های محبوب گردشگران در این منطقه است.

 

در دریاچه برینز کجا عکس بگیریم؟

در دریاچه برینز کجا عکس بگیریم؟

برای گرفتن بهترین عکس ها در دریاچه برینز و زیباترین تصاویر این منطقه، باید در ارتفاعات عکاسی کنید. برای گرفتن بهترین عکس ها بهترین به Brienzer Rothorn  بروید. البته پیاده روی چالش برانگیزی پیش رویتان خواهد بود. همچنین می توانید به Augstmatthorn و یا Axalp بروید و چشم انداز منحصر به فرد این منطقه را تماشا کنید و عکس های به یادماندنی بگیرید.

 

 

زمستان در دریاچه برینز

زمستان در دریاچه برینز

در فصل زمستان خانه هایی که در کنار دریاچه برینز قرار دارند، با بازارهای کریسمسی و همچنین خانه هایی که با انواع چراغ ها تزئین شده اند، فضایی خیالی و قصه گونه در این منطقه ایجادمی کنند. از روستاهای اطراف دریاچه برینز، می توانید خودتان را به مناطق ورزشی زمستانی خانوادگی- دوستانه در هابکرن، بیتنبرگ و برینز آکسالپ که تنها 50 دقیقه با اتومبیل یا وسایل حمل و نقل عمومی فاصله دارند، برسانید. در میان مناطق اسکی، منطقه تفریحی اینترلیکن نیز تفریحات زمستانی متعددی ارائه می دهد.

 

کجا اقامت کنیم؟

کجا اقامت کنیم؟

در هر زمانی از سال که به این منطقه سفر کنید، دریاچه برینز ماجراجویی خاص خود را دارد. از آب های فیروزه ای رنگ آن در منطقه تفریحی اینترلیکن گرفته تا تورهای شگفت انگیزی که برای کشف این منطقه خدمات ارائه می دهند. در یک هتل زیبا بمانید یا اگر می خواهید احساس راحتی بیشتری داشته باشید می توانید از آپارتمان های مسافرتی استفاده کنید.

همچنین محل های آرام و فوق العاده برای کمپ زدن در اطراف دریاچه وجود دارد که چشم انداز منحصر به فردتری از طبیعت زیبای این منطقه ارائه می دهند. در این منطقه در جایی اقامت خواهید کرد که زندگی در آن جریان دارد با آب های فیروزه ای رنگ و آسمان آبی و کوه های سر به فلک کشیده که گویی شما را در رویا فرو برده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *