زیپ لاین را در پوکت متفاوت تجربه کنید

زیپ لاین در هانومن پوکت

هانومن ورد پوکت (Hanuman World Phuket) یک تجربه هیجان انگیز اما ایمن از ماجراجویی زیپ لاین بر فراز درختان است. این منطقه در غرب شهر پوکت تایلند با 16 خط هیجان‌انگیز به طول 400 متر قرار گرفته است. این مسیرها از میان درختان قدیمی و بزرگ جنگلی انبوه عبور می‌کنند. اگر از علاقه‌مندان به هیجان هستید، زیپ لاین را در پوکت متفاوت تجربه کنید. اگر قصد رزرو تور تایلند یا تور پوکت را دارید، حتما این زیپ لاین هیجان انگیز را برنامه سفرتان قرار دهید. لذت هیجان در میان طبیعت را در تور مسافرتی خود از دست ندهید.

درست در جنوب دانشگاه پرنس سونگکلا در شهر پوکت، یک ماجراجویی بزرگ و هیجان انگیز بر فراز آسمان در انتظار شماست تا یک جنگل زیبا را متفاوت‌تر کشف کنید. قدم زدن در میان این جنگل زیبا ممکن است گزینه خوبی به نظر برسد، اما سوار شدن بر زیپ لاین ها با سرعت بالا که تقریبا در تمام این پارک جنگلی به چشم می‌خورند، بهترین گزینه است.

در این پارک ماجراجویی در نزدیکی شهر پوکت تایلند، 30 سکو در بالای درختان قرار داده شده است. البته هر کدام از این سکوها به طوری قرار گرفته‌اند که به درختان آسیبی نزنند. سکوهای چوبی طوری قرار داده شده‌اند تا از ساییده شدن فلز زیپ لاین به درختان و آسیب به آنها جلوگیری کنند. اینکه به چند تا از این سکوها برسید، بستگی به پکیجی دارد که از ساختمان پذیرش این پارک خریداری می‌کنید. این ساختمان دارای یک رستوران نیز است.

 

انواع پکیج‌های زیپ لاین هانومن پوکت

زیپ لاین در هانومن پوکت

این پکیج‌های با نام‌های World A، World B و World C به فروش می‌رسند. پکیج اول شامل تمام 30 سکو، 16 زیپ لاین، 3 نقطه برای پایین آمدن با طناب، 3 پل هوایی و 2 پله مارپیچی است. پکیج دوم 15 سکو، 9 زیپ لاین، 3 نقطه برای پایین آمدن با طناب، 1 پل هوایی و 1 پله مارپیچی را شامل می‌شود و در پکیج آخر می‌توانید از 7 سکو، 3 زیپ لاین،  2 نقطه برای پایین آمدن با طناب و یک پله مارپیچی لذت ببرید.

قیمت پکیج‌ها

زیپ لاین در هانومن پوکت

پکیج World A: 3,190 بات برای یک نفر

پکیج World B: 2,300 بات برای یک نفر

پکیج World C:  1,990 بات برای یک نفر

اگر واقعا به دنبال هیجان هستید، پکیج A را خریداری کنید تا تمام این 8 هکتار جنگل را زیر پا بگذارید که شامل بلندترین زیپ لاین ها و همچنین نقاط پایین آمدن از درختان است. یکی از این نقاط فاصله 40 متری از یکی از قدیمی‌ترین درختان این جنگل است.

 

ایمنی، شرط اول هیجان

زیپ لاین در هانومن پوکت

امنیت یکی از مسائلی است که در این پارک بسیار جدی گرفته شده است. با وجود اطمینان کاملی که نسبت به سکوها و زیپ لاین وجود دارد، راهنماها با رفتاری دوستانه و صمیمی، قوانین و مقررات را به درستی رعایت می‌کنند. این راهنماها در همه حال کنار شما هستند تا مطمئن شوند هیجانی ایمن را تجربه می‌کنید.

همچنین تجهیزاتی که در این پارک در اختیارتان قرار می‌گیرد، استاندارد بالایی دارد و اغلب ساخت کارخانجات اروپایی است. هارنس‌هایی که متناسب با سایز هر فرد است، در اختیار او قرار می‌گیرد. به این هارنس‌ها یک بطری نیز متصل شده است، چرا که فرقی نمی‌کند پکیج شما در چه ساعتی باشد، در این ورزش هیجان‌انگیز، میزان تعریق بسیار بالا خواهد بود.

آدرس: 105Moo 4, Chao Fah Rd, Wichit, Muang, Phuket 83000, Thailand

ساعات کار: از 8 صبح تا 5 بعدازظهر

 

 

 

پسندیدن :
1 1
بازدید:
1189
دسته بندی مقاله ها:
ماجراجویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *