ساحل پنگوئن ها در آفریقای جنوبی

ساحل پنگوئن ها در آفریقای جنوبی

حتما تا به حال درباره تور آفریقای جنوبی شنیده اید! سرزمینی اسرار آمیز که پر از جذابیت های منحصر به فرد است و ساحل پنگوئن ها در آفریقای جنوبی یکی از جاذبه های پرطرفدار آن است. این روزها و در این فصل از سال سفر به آفریقای جنوبی در قالب تورهای مختلف ارائه می شود و ممکن است جزو برنامه سفر شما باشد. بی تردید رزرو تور و پرواز به سمت آسمان پهناور آفریقای جنوبی یکی از بهترین تجربیات زندگی شما می شود!

در این قسمت از سفر به ساحل  Boulders  یکی از دوست داشتنی ترین مکان های دیدنی در آفریقا جنوبی می رسیم! ساکنین اصلی این منطقه پنگوئن ها هستند و سازمان محیط زیست آفریقا جنوبی حمایتگر این مخلوقات دوست داشتنی است.

ساحل Boulders را در حین کشف و کندوکاو در منطقه Cape Peninsular  می بینید، جایی که بی برو برگرد خوشتان می آید، با حس و حالی از فراغت و لذت بردن از چیزهای به ظاهر کوچک اما ارزشمند! تنها 40 دقیقه راه از مرکز شهر Cape Town  به عنوان یک سفر یک روزه تا ساحل Boulders  فاصله دارید!

 

هر آنچه باید درباره ساحل پنگوئن ها در آفریقای جنوبی بدانید؟

ساحل Boulders  دقیقا کجاست؟

ساحل Boulders آفریقای جنوبی

با  40 دقیقه رانندگی از مرکز شهر Cape Town  به سمت جنوب منطقه Cape Peninsular  به ساحل Boulders  میرسید،  حواستان به تابلو Simon ‘s Town  باشد!

برای جمع آوری اطلاعات کامل‌تر در سفر به این ساحل در آفریقای جنوبی از وب سایت زیر استفاده کنید:

آدرس: Kleintuin Road, Sea Forth, Simon’s Town

وب‌سایت:  www.tmnp.co.za

 

چه کسی به ساحل Boulders  سفر می کند؟

بازدید از پنگوئن ها در آفریقای جنوبی

خب، اگر مشاهده حال و احوال پنگوئن ها از نزدیک جزو علاقه مندی های شماست، بی شک جای شما اینجاست! توریست های هوشیار ما باید بدانند که در این منطقه چه چیزهایی انتظارشان را می کشد:

– بازدید از Cape Peninsular

– مشاهده دنیای سرگرم کننده و هیجان انگیز پنگوئن ها

بعد از یک استراحت کوتاه و رها شدن از خستگی بر روی ساحل Boulders  سفر خود را به سمت مسیر ساحلی Foxy  پیش ببرید!  ساحل Boulders  جایی مجزا برای دیدن  است، در فاصله 2 دقیقه ای آن، ساحل Foxy  پنگوئن ها قرار دارد. پنگوئن ها، این موجودات دوست داشتنی، بر روی این ساحل در حال پرسه زدن هستند.

 

چقدر برای بازدید از ساحل Boulders  هزینه کنیم؟

هزینه ورودی ساحل حدود 60 راند آفریقای جنوبی معادل با 3 یورو/ 4.50 دلار/4 پوند است. این مبلغ صرف نگهداری و مراقبت از پنگوئن ها و مسیرهای آبی و ساحلی می شود!

 

ساحل Boulders  چه شکلی هست؟

ساحل Boulders

شاید چیزی شبیه یک لقمه کوچک و هیجان انگیز! پیاده روی از ساحل Boulders تا ساحل Foxy  مثل قرار گرفتن در مسیر یک نسیم کوتاه و دلچسب است! قدم زدن در این مسیر مدیتیشن است.

بلیط ورودی خود را تا رسیدن به ساحل Foxy  نگه دارید! به محض رسیدن به ساحل ، امواج شما را حیرت زده می کنند.

 

پنگوئن و خجالت؟!!

تماشای پنگوئن ها در آفریقای جنوبی

نه! نه! نه! پنگوئن ها اصلا خجالتی نیستند اما خوششان نمی آید که به آن ها دست بزنید ، برای احترام به طبیعت این کوچولوهای دوست داشتنی فاصله خود را با آن ها حفظ کنید!

بچه ها بیاین! الان آب برای شنا عالیه! (این پیشنهاد یک پنگوئن کوچولو به دوستانش برای آب تنی است!) واقعا که پنگوئن ها دنیای تماشایی دارند!

نکته جالب دیگری که تا به حال حتی برنامه های حیات وحش  BBC  هم به آن توجهی نکرده اند، بوی خاصی است که پنگوئن ها دارند، چیزی مثل بوی شدید ماهی!

محیط زیست آفریقای جنوبی یک سری خانه اسکیمویی هم به عنوان کاشانه ی پنگوئن ها ساخته که در مسیر خود بر روی ساحل Foxy  خواهید دید!

 

قایم موشک بازی سمورها در ساحل Bouulders

سمورها در ساحل Bouulders

احتمال دارد که سمورهای کوچکی را هم در طول مسیر ساحلی مشاهده کنید ، آن ها هم مثل پنگوئن های قهوه ای، برای لحظاتی کوتاه به لنز دوربین خیره می شوند، اما خیلی از میزان صمیمیت این سمورها مطمئن نباشید، به ظاهر که دوست داشتنی و کنجکاو هستند!

اگر پنگوئن ها تنها دلیل شما برای سفر به ساحل Boulders  است، تصمیم درستی گرفته اید، این موجودات کوچک و بانمک واقعا دوست داشتنی هستند!

خب! چطور بود؟! الان نظر شما درباره سفر به ساحل Boulders  آفریقای جنوبی تغییر کرد ؟! پیشنهاد میکنیم حتما بازدید از این منطقه را در لیست کارهای مهم زندگی خود قرار دهید، خوشبختانه بلیط هواپیما آفریقا جنوبی و رزرو تور تقریبا به طور دائم بر روی وب سایت ستاره زمرد قابل دسترسی است. اگر طرفدار سفرهای ماجراجویانه و حیات وحش هستید تصمیم خود را برای ساحل پنگوئن در آفریقای جنوبی یکسره کنید!

 

آژانس مسافرتی و گردشگری ستاره زمرد کلیه خدمات مربوط به تور مسافرتی ، خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، بیمه مسافرتی و ویزا را به همراهان خود ارائه می‌دهد.

پسندیدن :
11 0
بازدید:
8646
دسته بندی مقاله ها:
راهنمای سفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *