مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور بزرگ آفریقای جنوبی 2 فروردین

10 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
2 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 10 شب از :

2800 دلار

. خدمات

visa hotel4Star ticket tourleader

. راهنمای سفر

برای رزرو تور آفریقای جنوبی 10 شب و 11 روز با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

تور آفریقای جنوبی شما را به کشوری زیبا در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند خواهد برد. این کشور زیبا با جنگل‌های انبوه، آبشارها، حیات وحش بی‌نظیر و در نهایت طبیعتی بکر، بسیار مورد توجه گردشگران از سرتاسر جهان قرار دارد. در این مقصد محبوب گردشگری می‌توانید انواع تفریحات از سافاری گرفته تا آکواریوم نهنگ‌ها، فیل‌سواری، قفس غواصی در میان کوسه‌های سفید غول پیکر، تماشای پنگوئن‌ها، مناظر ساحلی خیره‌کننده و بسیاری از جاذبه‌های دیگر را تجربه کنید. پارک شیرهای سفید آفریقایی، پیلانزبرگ دومین پارک ملی جنگلی بزرگ، تجربه زندگی مردمان آفریقا و تماشای آداب و رسوم آنان در کنار بسیاری جاذبه‌های دیگر در تور آفریقای جنوبی در انتظار شماست.

 

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Radisson Blu Sandton hotel 3550 دلار 2800 دلار 2200 دلار 1300 دلار
KWA Maritane starluxury 3550 دلار 2800 دلار 2200 دلار 1300 دلار
The Cascades Hotel 3550 دلار 2800 دلار 2200 دلار 1300 دلار
Marriott Crystal Tower hotel and SPA 3550 دلار 2800 دلار 2200 دلار 1300 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی ژوهانسبورگ وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت هتل و دریافت اتاق به استراحت می‌پردازیم. مسافرین می‌توانند با هماهنگی با راهنمای تور به میدان نلسون ماندلا و سند تان سنتر بروند و از تماشای این میدان یا خرید در این مرکز لذت ببرند.

پس از صرف صبحانه در هتل، از شهر پرتوریا شامل Church Sq.  و Union Building بازدید خواهیم کرد.  بعدازظهر را به بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) اختصاص می‌دهیم و ناهار را در یک رستوران ترکیه‌ای صرف می‌کنیم. (هزینه ناهار به عهده مسافران است). سپس به سمت مرکز صنایع دستی Cambanos  می‌رویم و در ساعت 17:00 به هتل بازگشته و استراحت خواهیم کرد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، اتاق‌ها را تحویل داده و با ترانسفر زمینی به سمت پارک جنگلی (در حدود دو ساعت و نیم) حرکت می‌کنیم. در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی در برنامه‌مان قرار دارد.

2 شب در پارک جنگلی اقامت خواهیم کرد (پیلانزبرگ دومین پارک ملی جنگلی بزرگ حفاظت شده آفریقای جنوبی است).

به هتل پارک جنگلی وارد می‌شویم اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و گشت سافاری را در ساعت30 :16 (به مدت 3 ساعت) خواهیم داشت. سپس به هتل بازمی‌گردیم و صرف شام به صورت منوی انتخابی در برنامه‌مان خواهد بود.

ساعت 5 صبح از خواب بیدار می‌شویم و گشت دوم سافاری در ساعت 5:30 صبح با اتومبیل‌های مخصوص سافاری (به مدت 3 ساعت) را در برنامه خواهیم داشت. به هتل بازمی‌گردیم و با صرف صبحانه در هتل، روز آزاد در اختیار خواهید داشت. نهار و شام در هتل به صورت منوی انتخابی سرو خواهد شد.

پس از صرف صبحانه در هتل و تخلیه اتاق‌ها با ترانسفر زمینی به سمت سان سیتی (در حدود نیم ساعت) حرکت می‌کنیم. به هتل سان سیتی وارد می‌شویم، اتاق‌ها را تحویل گرفته و استراحت می‌کنیم. 2 شب در سان سیتی اقامت می‌کنیم.

پس از  صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد در اختیار خواهید داشت تا از تفریحات ریزورت سان سیتی و پارک آبی آن که برای میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان است، استفاده کنید. دیگر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center  قابل تهیه است.

صبحانه در هتل صرف می‌کنیم و یک روز آزاد در اختیار خواهید داشت. سپس اتاق‌ها را تخلیه کرده و با ترانسفر به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ خواهیم رفت. در مسیر از دهکده فرهنگی لسدی بازدید می‌کنیم و با نحوه زندگی و آداب و رسوم اقوام قدیمی آفریقای جنوبی آشنا می‌شویم. سپس در ادامه مسیر به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا به کیپ تان عزیمت کنیم.

4 شب اقامت در کیپ تاون

به کیپ تان وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت هتل می‌رویم. اتاق‌ها را تحویل گرفته و استراحت خواهیم کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت نیم روزی شهر کیپ تاون  شامل بازدید از استادیوم جام جهانی فوتبال، منطقه بوک آپ و Table Mountain  را در برنامه داریم، سپس به سمت Signal hills می‌رویم و در ادامه برنامه روز سوم به مرکز خرید V&A Waterfront  خواهیم رفت.  مسافرین خودشان پس از یک خرید عالی به هتل بازمی‌گردند.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم سپس تور تمام روز به منطقه Hout Bay و گشت کشتی برای بازدید از جزیره فوک‌های دریایی را در برنامه داریم. پس از آن به سمت منطقه  Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت حرکت می‌کنیم و از دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ‌های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری) بازدید می‌کنیم.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، گشت با هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون به مدت 15 دقیقه را تجربه خواهیم کرد. سپس از kirstenbosch gardens  بازدید خواهیم کرد. در ادامه به شهر و منطقه زیبای  Stellenbosch خواهیم رفت تا از مزارع انگور، تست پنیر و غیره در این منطقه لذت ببریم. سپس به مرکز خرید Canal Walk خواهیم رفت تا خریدی لذت‌بخش را تجربه کنیم.

پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را تحویل داده و به سمت فرودگاه حرکت می‌نیم تا کیپ تاون را ترک کنیم و به ایران بازگردیم.

دیدگاه مسافران