مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی آرژانتین + برزیل 28 اسفند

11 شب و 12 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
28 اسفند 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 11 شب و 12 روز از :

4650 دلار

. خدمات

visa hotel4Star ticket tourleader transfer

. راهنمای سفر

 برای رزرو تور ترکیبی آرژانتین + برزیل (4 شب ریو دو ژانیرو+ 2 شب اقامت در آبشار فوز دو ایگوا سو + 1 شب اقامت در آبشار پوئرتو ایگوازو+ 4 شب بوینس آیرس) با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی و گردشگری ستاره زمرد با برگزاری تور آرژانتین – برزیل شما را به سفری رویایی در ایام نوروز خواهد برد. سفری به دو کشور زیبا که هر کدام جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری دارند. در این تور ابتدا به ریودوژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل وارد می‌شویم. شهری با آثار تاریخی و طبیعتی زیبا که مقصد اصلی بسیاری از گردشگران به این کشور است. مجسمه حضرت مسیح، کوه کله قندی، تله کابین، بازدید جزایر اطراف ریو و بسیاری تفریحات و جاذبه‌های دیگر در تور برزیل در انتظار شما هستند. بوینس آیرس مسیر بعدی ما در تور برزیل - آرژانتین است. شهری زیبا و پر از رنگ و زندگی که با آنچه پیش از این در سفرهای‌تان دیده‌اید، متفاوت است. هر تفریحی که انتظارش را دارید در تور آرژانتین - برزیل خواهید یافت.

 

 

توضیحات: 

- مسئولیت کنترل گذرنامه مسافر از هر جهت به عهده آژانس ثبت‌نام کننده است.

- نرخ پرواز به قیمت‌ها اضافه می‌شود. 

- توجه داشته باشید بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) است.

- مدارک باید حداقل 30 روز قبل از سفر به صورت ترجمه شده به آژانس تحویل داده شوند.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Intercontinental Sao Paulo Hotel/or similar 5600 دلار 4650 دلار 3750 دلار 2300 دلار
Sheraton Grand Rio Hotel & Resort- Ocean view room/ or similar 5600 دلار 4650 دلار 3750 دلار 2300 دلار
Mabu Thermas & Resort/or similar 5600 دلار 4650 دلار 3750 دلار 2300 دلار
Iguazu Grand Hotel Casino/or similar 5600 دلار 4650 دلار 3750 دلار 2300 دلار
intercontinental/or similar 5600 دلار 4650 دلار 3750 دلار 2300 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به شهر ریودوژانیرو وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت هتل می‌رویم.

پس از صرف صبحانه در هتل، در یک گشت نیم‌روزی از کوه Corcovado و مجسمه حضرت مسیح بازدید می‌کنیم. در ادامه به سواحل زیبای شهر ریو رفته و ساعاتی را در آنجا سپری می‌کنیم. بقیه روز را آزاد خواهیم بود.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم. سپس در یک گشت نیم‌روزی از کوه کله قندی بازدید می‌کنیم و سوار تله‌کابین (Sugar Loaf) می‌شویم و بقیه روز را آزاد خواهیم بود.

با صرف صبحانه در هتل، گشتی یک روزه به جزایر اطراف ریو  (Tropical Island) همراه با ناهار خواهیم داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم. به سمت فرودگاه ریو می‌رویم تا به سوی شهر فوز دو ایگواسو عزیمت کنیم.

تجربه 2 شب اقامت در فوز دو ایگواسو

به فرودگاه ایگواسو وارد می‌شویم. با ترانسفر به سمت هتل، اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و استراحت می‌کنیم. بقیه روز را آزاد خواهید بود. مسافرین در صورت تمایل می‌توانند از تور اختیاری (Optional)  شو  رافایین (Rafain Show) با هماهنگی راهنمای تور استفاده کنند.

پس از صرف صبحانه در هتل، تور 6 ساعته بازدید از آبشار فوز دو ایگواسو در برنامه روز ششم قرار دارد. پرداخت ورودیه پارک ملی آبشار بر عهده ستاره زمرد است اما در صورتی که مسافرین تمایل به قایقرانی بر روی رودخانه Parana  را داشته باشید، پرداخت مبلغ ورودی برعهده خود مسافر است. همچنین در همین روز می‌توانید گشت اختیاری هلیکوپتر را نیز تجربه کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، با تحویل اتاق‌ها و ترانسفر زمینی به سمت مرز برزیل و آرژانتین می‌رویم. به خاک آرژانتین وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت شهر ایگوازو در آرژانتین خواهیم رفت.

یک شب اقامت در پوئرتو ایگوازو

بازدید از آبشار ایگوازو از سمت آرژانتین (6 ساعت) در برنامه این روز قرار دارد. سپس به هتل وارد می‌شویم، اتاق‌ها را دریافت می‌کنیم و به استراحت می‌پردازیم.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و پس از تحویل اتاق، به سمت فرودگاه ایگوازو و ترک این شهر به مقصد بوینس آیرس حرکت خواهیم کرد.

4 شب اقامت در بوینس آیرس

به بوینس آیرس وارد می‌شویم، با ترانسفر به سمت هتل رفته و اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و استراحت می‌کنیم.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم. گشت 3 ساعته  شهر بوینس آیرس را در برنامه خواهیم داشت. در خیابان فلوریدا برای خرید توقف می‌کنیم (مسافران باید خودشان به هتل بازگردند). شب گشت اختیاری تانگو شو همراه با شام را خواهیم داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و به سراغ یک گشت نیم روزی کشتی بر روی رودخانه ریورپلاته ( Tigre and Delta ) خواهیم رفت. بقیه روز را مسافران آزاد هستند.

با صرف صبحانه در هتل، گشت تمام روز بازدید از مزرعه  Gaucha در فاصله 45 کیلومتری شهر بوینس آیرس برای بازدید از کابوی شو  cowboy show در برنامه روز یازدهم قرار دارد. پس از صرف ناهار و اسب سواری، با بازگشت به هتل در ساعت 18 برنامه این روز به پایان می‌رسد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و اتاق‌ها را تحویل می‌دهیم. یک روز آزاد در اختیار خواهید داشت. سپس با ترانسفر به سمت فرودگاه، کشور آرژانتین را به مقصد ایران ترک می‌کنیم.

دیدگاه مسافران