مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی آفریقای جنوبی+زیمبابوه 28 اسفند

13 شب و 14 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
28 اسفند 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 13 شب و 14 روز از :

4050 دلار

. خدمات

visa hotel4Star ticket tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور آفریقای جنوبی + زیمبابوه (4 شب کیپ تان + 2 شب سان سیتى + 2 شب پارك جنگلى + 2 شب ژوهانسبورگ + 3 شب آبشار ویکتوریا) با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

تور آفریقای جنوبی را با سفر به یکی از زیباترین قاره‌های جهان تجربه کنید. آفریقا به دلیل سرسبزی‌ و طبیعت منحصر به فردش طی سال‌های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و تورهای گردشگری بسیاری به مقصد این مقصد زیبا حرکت می‌کنند. شهرهای مانند کیپ تاون و ژوهانسبورگ با جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر سالانه مسافران بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می‌کند. از بازدید منطقه  Hout Bay برای دیدن فوک‌ها تا تماشای پنگوئن‌های زیبا، پرواز با هلیکوپتر، بازدید از پارک جنگلی و بسیاری تفریحاتی دیگر، تور آفریقای جنوبی قطعا توری بی‌نظیری برای تعطیلات پیش‌روی شماست. با ستاره زمرد در این تور مسافرتی همراه شوید تا با پکیجی کامل سفری بی‌نظیر را تجربه کنید. 

 

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Marriott Crystal Tower hotel and SPA 5100 دلار 4050 دلار 3600 دلار 1950 دلار
The Palace Hotel 5100 دلار 4050 دلار 3600 دلار 1950 دلار
KWA Maritane starluxury 5100 دلار 4050 دلار 3600 دلار 1950 دلار
Radisson Blu Sandton hotel 5100 دلار 4050 دلار 3600 دلار 1950 دلار
Elephant Hills Resort starluxury 5100 دلار 4050 دلار 3600 دلار 1950 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به کیپ تاون وارد می‌شویم، با ترانسفر به هتل، اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و استراحت خواهیم کرد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم سپس تور تمام روز به منطقه Hout Bay و گشت کشتی برای بازدید از جزیره فوک‌های دریایی را در برنامه داریم. پس از آن به سمت منطقه  Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت حرکت می‌کنیم و از دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ‌های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری) بازدید می‌کنیم.

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت نیم روزی شهر کیپ تاون  شامل بازدید از استادیوم جام جهانی فوتبال، منطقه بوک آپ و Table Mountain  را در برنامه داریم، سپس به سمت Signal hills می‌رویم و در ادامه برنامه روز سوم به مرکز خرید V&A Waterfront  خواهیم رفت.  مسافرین خودشان پس از یک خرید عالی به هتل بازمی‌گردند.

روز چهارم سفر را با صبحانه در هتل آغاز می‌کنیم، سپس با هلیکوپتر گشتی بر فراز شهر کیپ تان خواهیم زد. پس از آن به بازدید از kirstenbosch gardens  می‌پردازیم و در ادامه به شهر و منطقه زیبای  Stellenbosch خواهیم رفت تا از مزارع انگور، تست پنیر و غیره لذت ببریم. در ادامه به مرکز خرید Canal Walk  می‌رویم تا روزمان با یک خرید لذت‌بخش کامل شود.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و پس از تحویل اتاق به سمت فرودگاه می‌رویم تا کیپ تان را به مقصد سان سیتی ترک کنیم.

2 شب اقامت در سان سیتی

به فرودگاه ژوهانسبورگ وارد می‌شویم و به سمت سان سیتی به صورت زمینی عزیمت می‌کنیم، در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی بازدید می‌کنیم و در ادامه مسیر به سمت هتل سان سیتی خواهیم رفت. اتاق‌ها را تحویل گرفته و استراحت خواهیم کرد.

پس از  صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد در اختیار خواهید داشت تا از تفریحات ریزورت سان سیتی و پارک آبی آن که برای میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان است، استفاده کنید. دیگر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center  قابل تهیه است.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، اتاق‌ها را تحویل داده و با ترانسفر زمینی به سمت پارک جنگلی (در حدود دو ساعت و نیم) حرکت می‌کنیم. در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی در برنامه‌مان قرار دارد.

2 شب در پارک جنگلی اقامت خواهیم کرد (پیلانزبرگ دومین پارک ملی جنگلی بزرگ حفاظت شده آفریقای جنوبی است).

به هتل پارک جنگلی وارد می‌شویم اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و گشت سافاری را در ساعت30 :16 (به مدت 3 ساعت) خواهیم داشت. سپس به هتل بازمی‌گردیم و صرف شام به صورت منوی انتخابی در برنامه‌مان خواهد بود.

ساعت 5 صبح از خواب بیدار می‌شویم و گشت دوم سافاری در ساعت 5:30 صبح با اتومبیل‌های مخصوص سافاری (به مدت 3 ساعت) را در برنامه خواهیم داشت. به هتل بازمی‌گردیم و با صرف صبحانه در هتل، روز آزاد در اختیار خواهید داشت. نهار و شام در هتل به صورت منوی انتخابی سرو خواهد شد.

با صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را در ساعت 9 صبح تحویل می‌دهیم و به  سمت ژوهانسبورگ به‌صورت زمینی، حرکت می‌کنیم. در مسیر از دهکده فرهنگی لسدی بازدید خواهیم کرد و با نحوه زندگی و آداب و رسوم اقوام قدیمی آفریقای جنوبی آشنا خواهیم شد. سپس به سمت ژوهانسبورگ می‌رویم.

2 شب اقامت در ژوهانسبورگ

پس از ورود به ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت، مسافرین می‌توانند با همراهی راهنمای تور از میدان نلسون ماندلا و سندتان سنتر بازدید کنند.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و به شهربازی گلدریف سیتی رفته و از امکانات این مجموعه بازدید می‌کنیم.  بعدازظهر روز سیزدهم را به بازدید از مسجد ترک‌های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) سپری خواهیم کرد و ناهار را در یک رستوران ترکیه‌ای صرف می‌کنیم. (هزینه ناهار برعهده مسافر است).

 در ادامه مسیر از مرکز صنایع دستی Cambanos نیز بازدید خواهیم کرد. در ساعت 17 به هتل بازمی‌گردیم و و استراحت خواهیم کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را تحویل داده و به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ حرکت می‌کنیم تا این شهر را به مقصد شهر ویکتوریا در کشور زیمبابوه ترک کنیم.

3 شب اقامت در آبشار ویکتوریا

- به فرودگاه ویکتوریا وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت هتل می‌رویم و با تحویل اتاق‌ها به استراحت می‌پردازیم. شام را در هتل صرف می‌کنیم.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، سپس پیاده‌روی به سمت پارک ملی Victoria Falls  در حدود 20 دقیقه خواهیم داشت. به هتل بازمی‌گردیم، استراحت کرده و شام را در هتل صرف خواهیم کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، یک روز آزاد در هتل در اختیار خواهید داشت. شام را در هتل صرف خواهیم کرد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و با تخلیه اتاق‌ها به سمت فرودگاه برای عزیمت به ژوهانسبورگ (طول پرواز در حدود 1:40 ساعت) حرکت می‌کنیم و در ادامه ژوهانسبورگ را به مقصد ایران ترک خواهیم کرد.

دیدگاه مسافران