مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی زوریخ+مونیخ+وین نوروز 99

7 شب و 8 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
14 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 7 شب و 8 روز از :

1470 یورو

. خدمات

hotel4Star ticket tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب زوریخ – 2 شب مونیخ – 2 شب وین با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

زوریخ، قطب اقتصادی و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر سوئیس است. این شهر زیبا با قرار گرفتن در کنار دریاچه زوریخ و با آثار تاریخی، تفریحی و امکاناتی که در اختیار گردشگران قرار می‌دهد، یکی از مقاصد محبوب آنها در طول سال است. چه اهل طبیعت باشید، چه اهل کافه‌گردی یا به دنبال تفریحات هیجان‌انگیز، زوریخ سوئیس بهترین مقصد برای سفر است. منطقه‌ قدیمی زوریخ، باغ وحش، موزه هنر، خیابان بانهافستراس، کلیسای گروس‌مانستر، دریاچه زوریخ و بسیاری جاذبه‌های دیگر را در تور زوریخ کشف کنید. تخصص ما برگزاری تور سوئیس و بازدید از شهرهای مختلف آن است. 

این تور مسافرتی نوروز 99 را با سفر به مونیخ ادامه می‌دهیم. مونیخ شهری زیبا در جنوب آلمان است. پایتخت باواریا خانه بسیاری از ساختمان‌های چندصد ساله و موزه‌های متعدد به شمار می‌رود. مونیخ یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری آلمان به شمار می‌رود. تور مونیخ آلمان شما را به یک سفر رویایی خواهد برد. کلیسای فرانکیرچ، میدان مارین پلاتز، باغ انگلیسی، کلیسای سنت پیتر، تئاتر کوویلیز، باغ وحش هلابران، پارک المپیک و کاخ نیمفنبورگ تنها بخشی از جاذبه های گردشگری مونیخ آلمان هستند. آلمان را با صنعت خودروسازی در جهان می‌شناسند، اگر از عاشقان اتومبیل هستید، بازدید از موزه BMW را در این تور نوروز 99 از دست ندهید.

از مونیخ به وین اتریش سفر خواهیم کرد. شهری باشکوه که بهترین مقصد گردشگری برای عاشقان هنر و معماری است. هنگامی که در خیابان‌های وین قدم می‌زنید انگار که به گذشته سفر کرده باشید. ساختمان‌هایی با معماری منحصر به فرد در کنار کاخ‌های سلطنتی و اپراخانه‌ها شما را در شهر شعر و موسیقی که داستان‌های آن را افرادی مانند موتزارت، بتهوون و فروید شکل داده‌اند، غرق خواهد کرد. تصاویر این شهر زیبا در اتریش همواره در ذهن شما خواهند ماند. از جاذبه های گردشگری وین اتریش می‌توان به موزه‌های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر اشاره کرد.

 

 

توجه:

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Courtyard by Marriott Zurich
Eurostar bookhotel
Novotel Hauptbahnoff
1870 یورو 1470 یورو 1170 یورو 320 یورو

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی زوریخ وارد می‌شوید، با کنترل پاسپورت، ثبت مهر ورود و تحویل بار با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل 4ستاره   Courtyard by Marriott Zurich  می‌رویم. در ادامه روز آزاد هستید تا وقت‌تان را سپری کنید. شب را در زوریخ سپری خواهید کرد. 

پس از صرف صبحانه، از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین حرکت می‌کنیم. در راه از مناظر بسیار زیبا و شهر قرون وسطایی اشتاین آمراین لذت خواهید برد. انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیمی شهر به مدت دو ساعت در برنامه این روز قرار دارد. به هتل بازمی‌گردیم و ادامه روز را به اختیار خودتان سپری خواهید کرد. شب را در زوریخ سپری می‌کنیم.

روز سوم، روز آزاد در زوریخ است. می‌توانید برنامه‌ای برای خود بریزید و از این روز نهایت استفاده را در این شهر زیبای لوزان ببرید.

از هتل به سمت مونیخ با اتوبوس ترانسفر خواهید شد. به هتل 4ستاره Eurostar bookhotel یا هتلی مشابه خواهید رفت و اتاق‌ها را تحویل می‌گیرید. شب را در مونیخ اقامت خواهید کرد.

یک روز گشت شهری برای کشف شهر زیبای مونیخ در برنامه روز پنجم قرار دارد. 8 ساعت بازدید پانورامیک از مونیخ، شامل بازدید از موزهBMW. به هتل بازمی‌گردید و شب را در مونیخ اقامت خواهید داشت.

از هتل با اتوبوس به سمت وین ترانسفر می‌شوید. به هتل 4 ستاره Novotel Hauptbahnoff وارد شده و اتاق‌ها را تحویل می‌گیرید. شب را در وین اقامت می‌کنید.

پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری در وین آماده کنید. در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین مانند مک، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه‌های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تئاتر را خواهید دید. بازدید از اتاق‌های نمایش کاخ شون برون از جاذبه‌های دیگر این گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته‌ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته‌اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می‌کنید، این ساختمان با معماری بی‌نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد. به هتل بازخواهید گشت و شب را در آن اقامت خواهید داشت.

از هتل به فرودگاه وین برای عزیمت به ایران ترانسفر می‌شوید.

دیدگاه مسافران