مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی سیگیریا+شهر ساحلی+ترینکومالی+ کلمبو نوروز99

7 شب و 8 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 7 شب و 8 روز از :

510 دلار

. خدمات

bime hotel4Star transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب سیگیریا+3 شب ساحل ترینکومالی + 1 شب کلمبو با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

در تور سریلانکا با ستاره زمرد همراه شوید تا با شما در سفر به سه شهر زیبای سیگیریا – شهر ساحلی ترینکومالی – کلمبو همراه باشیم. سفرمان را از سیگیریا آغاز می‌کنیم. سیگیریا یک شهر قدیمی در سریلانکاست. این شهر عجیب و حیرت‌آور هر ساله گردشگران بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جلب می‌کند. آنچه که این شهر قدیمی را مشهور کرده، قلعه سیگیریاست که روی یک صخره به ارتفاع 200 متر قرار گرفته و اطراف آن را باغ‌های باشکوه و بناهای دیگر احاطه کرده‌‌اند. برای بازدید از این قلعه باید پله‌هایی را که روی آن ساخته شده است را بالا بروید و از تماشای این جاذبه گردشگری مهم و زیبا در تور سریلانکا لذت ببرید. پارک‌های جنگلی بسیاری در سریلانکا وجود دارد که یکی از مشهورترین آنها مینریا نام دارد. این پارک محلی بی‌نظیر برای تماشای فیل‌ها و سافاری است. از سیگیریا به سمت ترینکومالی، یک شهر بندری در شمال شرق ساحل سریلانکا خواهیم رفت. از قایق‌سواری تا تماشای وال‌ها، ترینکومالی بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

مسیر بعدی تور سریلانکا در ستاره زمرد از شهر بندری ترینکومالی به کلمبو، پایتخت این کشور خواهد بود. انواع معابد، موزه‌ها، پارک‌ها، آثار طبیعی و تاریخی در کلمبو در انتظار شماست. جاذبه های گردشگری کلمبو سریلانکا را در این تور مسافرتی از دست ندهید. 

 

توجه: 

-به نرخ هاى فوق نرخ ریالى پرواز اضافه مى گردد.

-نرخ هتل ها در ایامHigh Season با کانتر مربوطه چک شود.

-در صورت نبودن جا در هتل‌های فوق، هتل‌های مشابه ارائه خواهد شد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
03N - Habarana -Oak Ray Elephant Lake - Lake–Basic Category Room (HB Basis) 715 دلار 510 دلار 365 دلار 245 دلار
03N- Trincomalee – Trinco Blu by- Cinnamon–Superior Room (HB Basis) 715 دلار 510 دلار 365 دلار 245 دلار
01N- Colombo-Cinnamon Lakeside-Superior Room (BB Basis) 715 دلار 510 دلار 365 دلار 245 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه وارد می‌شوید و با ملاقات با نماینده ستاره زمرد به شهر سیگیریا خواهید رفت. در طول مسیر از فیل‌ها بازدید می‌کنید. شب را در سیگیریا اقامت خواهید کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، یک تور شهری خواهید داشت. بازدید از قلعه معروف سیگیریا که در فهرست آثار یونسکو به ثبت رسیده است و همچنین پارک ملی مینریا در برنامه این تور شهری قرار دارد. شب در هابارانا اقامت خواهید داشت.

پس از صرف صبحانه، گشت غار دامبولا در برنامه روز سوم قرار دارد. شب را در هابارانا اقامت خواهید کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل به شهر ساحلی ترینکومالی خواهید رفت. کل روز را برای استراحت در اختیار خواهید داشت. شب را در ترینکومالی اقامت می‌کنیم.

پس از صرف صبحانه در هتل در روز پنجم به یک گشت شهری خواهید رفت. از قایق سواری و تماشای وال‌ها در این روز لذت ببرید. شب را در ترینکومالی اقامت خواهید داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. تمام روز را برای استراحت و تفریح در ترینکومالی در اختیار خواهید داشت. شب را در ترینکومالی اقامت خواهید کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل به شهر کلمبو خواهید رفت. گشت شهری و خرید در کلمبو و همچنین بازدید از معبد گانگارمایا در برنامه روز هفتم قرار دارد. شب را در کلمبو اقامت خواهید کرد.

پس از صرف صبحانه، از هتل به فرودگاه ترانسفر خواهید شد تا به ایران بازگردید.

دیدگاه مسافران