مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی لوزان+لیسبون نوروز 99

6 شب و 7 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
7 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 6 شب و 7 روز از :

1290 یورو

. خدمات

hotel4Star tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب لوزان-3 شب لیبسون با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

لوزان به عنوان منطقه فرانسوی‌زبان سوئیس، در کنار دریاچه ژنو قرار گرفته است. این شهر با وجود مراکز مهم ورزشی و دانشگاهی، همچنین طبیعت زیبا، آثار تاریخی و جاذبه‌های دیگر را نباید در سفر به سوئیس از دست داد. از جاذبه‌های گردشگری لوزان سوئیس می‌توان به کلیسا جامع، موزه تاریخ، محله فلون، قلعه سنت‌مییر، همچنین مراکز خرید، کافه و رستوران‌های آن در کنار دریاچه ژنو اشاره کرد. تور لوزان را با تاریخچه غنی و فرهنگ پربار این منطقه از دست ندهید. در تور سوئیس به مقصد لوزان با ستاره زمرد همراه شوید. 

پس از لوزان، عازم لیسبون پایتخت پرتغال خواهیم شد. شهری ساحلی، مدرن و زیبا با خانه‌های رنگارنگ و خیابان‌هایی که از قدم زدن در آنها خسته نخواهید شد. جاذبه های گردشگری لیسبون پرتغال بی‌شمار هستند. از صومعه ژرومینوس تا منطقه Baixa ، میدان مارکیز دو پمبال، پارسا دو کامرسیو، قلعه سائو جورج، قلعه بلم، موزه‌ها و شهر کوهپایه‌ای سینترا، لیسبون مقصدی بی‌نظیر برای گردشگران است. از آثار تاریخی تا طبیعت و ساحل، لیسبون شهری برای تمام سلیقه‌هاست. پایتخت پرتغال شهر موسیقی، غذا، رنگ و شور زندگی است.

 

 

توجه:

نرخ پرواز به هزینه تور اضافه می‌شود.

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Movenpick
Olissippo Saldanha
1790 یورو 1290 یورو 1030 یورو 300 یورو

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

دیدگاه مسافران