مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی لوزان+پاریس+وین نوروز 99

8 شب و 9 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
2 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 8 شب و 9 روز از :

1690 یورو

. خدمات

hotel4Star tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب لوزان-3شب پاریس-2شب وین با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

تور لوزان شما را به شهری در کنار دریاچه ژنو و در منطقه فرانسوی‌زبان سوئیس خواهد برد. چشم‌اندازی زیبای تاکستان‌ها، وجود مراکز مهم ورزشی و دانشگاهی، آثار تاریخی و بسیاری تفریحات دیگر این شهر را به یک مقصد گردشگری مشهور اروپایی تبدیل کرده است. این شهر زیبا در تور سوئیس دارای جاذبه‌های بی‌نظیری مانند کلیسا جامع، موزه تاریخ، محله فلون، قلعه سنت‌مییر، همچنین مراکز خرید فوق‌العاده و رستوران‌های بی‌نظیر نیز است. علاوه بر این شهر فراموش‌نشدنی، ستاره زمرد شما را در این تور به پاریس نیز خواهد برد. پاریس شهر عشاق و جایی که باید حتما یک بار هم در طول عمر خود به آنجا سفر کنید. از برج ایفل گرفته تا موزه لوور پاریس و کلیسای نوتردام که قصه‌های کهن را در ذهن ما مجسم می‌کند، پاریس یک سفر تمام عیار است. به شهر نور، شهر مد، هنر و غذا با تور پاریس سفر کنید و از آن لذت ببرید.

از پاریس به وین پایتخت اتریش خواهیم رفت. شهری که در شرق رود دانوب قرار گرفته است. شهری که با مشاهیری مانند موتزارت، بتهوون و فرود شناخته می‌شود. وین شهر موسیقی و هنر، شهر کافه‌ها و موزه‌هاست.  وین را همچنین با معماری بی‌نظیرش که می‌توان آن را در کاخ‌های امپراتوری، مناطق تاریخی و ساختمان‌های بی‌نظیرش مشاهده کرد، نیز می‌شناسند.

 

 

توجه:

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Movenpick
Hôtel Novotel
Hotel Am Konzerthaus Vienna
2170 یورو 1690 یورو 1390 یورو 320 یورو

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه ژنو وارد می‌شوید، بار خود را تحویل گرفته و به سمت لوزان حرکت می‌کنید. به هتل 4ستاره   Movenpick  واقع در ساحل دریاچه لمان می‌رویم، اتاق‌ها را تحویل رفته و در ادامه روز آزاد هستید تا وقت‌تان را سپری کنید. شب را در لوزان سپری خواهید کرد. 

9 صبح گشت در لوزان را در برنامه دارید که شامل کلیسای جامع، بافت قدیمی شهر با کوچه‌هایی باریک و چشم‌نواز و پیاده‌روهایی پر از بوتیک‌های دلفریب و همچنین میدان سنت فرانسواز می‌شود. سپس سری به موزه المپیک می‌زنید و از داخل آن بازدید خواهید کرد.

- وقت ناهار برای شما در نظر گرفته شده است. (هزینه ناهار برعهده خود مسافر است)

در ادامه این گشت‌وگذار به سمت روستای زیبا و قرون‌وسطایی گرویر حرکت خواهید کرد که به دلیل شکلات‌ها و پنیرهایش بسیار شهرت یافته است. بازدید از کارخانه شکلات‌سازی مزون کایه در بروک (با اتوبوس) نیز در برنامه این روز قرار دارد. سپس به هتل بازمی‌گردید و شب را در لوزان اقامت خواهید داشت.

روز سوم، روز آزاد در لوزان است. می‌توانید برنامه‌ای برای خود بریزید و از این روز نهایت استفاده را در این شهر زیبای لوزان ببرید.

ترانسفر از هتل به ایستگاه قطار و حرکت به سوی پاریس با قطار سریع‌السیر TGVبرنامه روز چهارم است. پس از رسیدن به مقصد، به هتل 4 ستاره Hôtel Novotel T.E (یا هتل مشابه) می‌روید و اتاق‌ها را تحویل خواهید گرفت. ادامه روز را آزاد خواهید بود. شب را در پاریس اقامت خواهید داشت.

گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه، کلیسای نوتردام، محله مونتمارتر و کلیسای سکره کور در برنامه این روز شما قرار دارد. وقت آزاد برای صرف ناهار خواهید داشت. (هزینه ناهار خارج از برنامه و بر عهده مسافر است)

در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست (در صورت امکان). در ساعت 17 به هتل بازمی‌گردید و شب را در پاریس اقامت خواهید داشت.

روز ششم آزاد است و می‌توانید لحظاتی خوش در پاریس داشته باشید. شب را نیز در همین شهر سپری خواهید کرد.

ترانسفر از هتل به فرودگاه پاریس برای پرواز داخلی به سمت شهر تاریخی وین در برنامه روز هفتم قرار دارد. به فرودگاه وین وارد می‌شوید. با استقبال، شما را به انتقال به هتل 4 ستاره  Hotel Am Konzerthaus Vienna انتقال می‌دهند. ادامه روز را در این شهر زیبا آزاد هستید. شب در وین اقامت خواهید داشت.

پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری در وین آماده کنید. در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین مانند مک، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه‌های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر را خواهید دید. بازدید از اتاق‌های نمایش کاخ شون برون از جاذبه‌های دیگر این گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته‌ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته‌اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می‌کنید، این ساختمان با معماری بی‌نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد. به هتل بازخواهید گشت و شب را در آن اقامت خواهید داشت.

دیدگاه مسافران