مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی لوگانو+میلان نوروز 99

6 شب و 7 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
6 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 6 شب و 7 روز از :

1190 یورو

. خدمات

hotel4Star tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 4 شب لوگانو – 2 شب میلان با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

لوگانو شهری در کنار دریاچه‌ای با همین نام که در بخش ایتالیایی‌زبان سوئیس (تیچینو) قرار گرفته است. تور لوگانو شما را به یکی از زیباترین شهرهای سوئیس که طبیعتی منحصر به فرد دارد، خواهد برد. آب و هوای بی‌نظیر این شهر و قرار گرفتن آن در کنار دریاچه با کافه‌ها و رستوران‌هایی که در اطراف آن وجود دارند، روحی تازه به هر مسافری که به این منطقه سفر می‌کند، می‌بخشد. این شهر سرتاسر آرامش، هر ساله گردشگران بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می‌کند. معماری منحصر به فرد و سبک ایتالیایی زندگی مردم این بخش از سوئیس برای گردشگران بسیار هیجان‌انگیز است. با ورود به لوگانو به ایتالیایی کوچک وارد خواهید شد. شهر قدیمی، تفریحات دریاچه لوگانو، پارک مینیاتوری سوئیس، روستای قرون‌وسطایی مورکوت، کلیسای سانتا ماریا دل‌ساسو با معماری بی‌نظیر و بسیاری جاذبه‌های دیگر در تور سوئیس منتظر شما هستند.

از لوگانو به میلان خواهید رفت. میلان را پایتخت جهانی مد و طراحی می‌نامند. رستوران‌ها و مراکز خرید در سطح جهانی و بی‌نظیر این شهر در کنار قدمت و آثار تاریخی آن، میلان را به یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایتالیا تبدیل کرده است. برای عاشقان معماری، میلان مقصدی بی‌نظیر است. دومین شهر بزرگ ایتالیا که به عنوان مرکز تجارت این کشور نیز شناخته می‌شود، هر آنچه از یک سفر ایده‌آل می‌خواهید، برایتان به همراه خواهد داشت. سالن اپرا آلا اسکالا، طاق صلح میلان، کلیسای آمبروز مقدس و بسیاری جاذبه‌های دیگر در تور میلان ایتالیا را از دست ندهید.

 

 

توجه:

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
De La Paix
ANDREOLA MILAN
1690 یورو 1190 یورو 950 یورو رایگان +نرخ پرواز یورو

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه میلان وارد می‌شوید، با کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار سفر خود را آغاز خواهید کرد. از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو حرکت می‌کنیم. مدت زمان سفر یک ساعت و 25 دقیقه است. سپس شب را در هتل 4ستاره De La Paix یا هتلی مشابه در لوگانو سپری می‌کنیم.

پس از صرف صبحانه گشت شهری نیم‌روزی خواهید داشت که در آن از مرکز شهر و مکان‌های دیدنی لوگانو بازدید می‌کنید. در ادامه در روستای قرون‌وسطایی مورکوت که در سال 2016 به عنوان زیباترین روستای سوئیس انتخاب شد، توقف خواهید کرد. در این روستا، جاذبه بی‌نظیر معماری کلیسای سانتا ماریا دل‌ساسو که به سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده شما را مجذوب می‌کند و قطعا عکس‌های به یادماندنی ثبت خواهید کرد. در ادامه گشت‌زنی در روز دوم سفر به سمت مندریزیو می‌رویم تا فرصتی برای خرید در مرکز خرید مشهور فاکس‌تاون پیدا کنید. همچنین از پارک مینیاتوری سوئیس در شهر کوچک ملیده بازدید خواهیم کرد. این پارک مینیاتوری جاذبه‌ای شناخته شده در ابعاد کوچک در این منطقه است که خاطرات شما را زنده خواهد کرد.

به هتل بازمی‌گردیم و شب در لوگانو سپری می‌کنیم.

روز سوم، روز آزاد در لوگانو است. می‌توانید برنامه‌ای برای خود بریزید و از این روز نهایت استفاده را در شهر زیبای لوگانو ببرید.

شب را در لوگانو سپری خواهید کرد.

روز چهارم گشت نیم‌روزی از شهرهای زیبا و بی‌نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر شگفت‌انگیزی دارند، در برنامه سفر به لوگانو قرار دارد. گشت شما با وسایل نقلیه عمومی (قطار و اتوبوس) و با همراهی راهنما انجام خواهد شد.

پس از این گشت نیم‌روزی به لوگانو و به هتل بازخواهید گشت و شب را در لوگانو سپری می‌کنید.

اتاق‌های هتل در شهر لوگانو را تحویل داده و با ترانسفر زمینی به سمت شهر زیبا و تاریخی میلان حرکت می‌کنیم. این روز را فرصت دارید تا از دیدنی‌های این شهر که شامل بافت قدیم و میدان دومو و غیره است بازدید کنید. گشتی پانورامیک که ایده خوبی از این شهر تاریخی و جذاب ایتالیایی به شما خواهد داد. سپس به هتل خود در

این شهر ترانسفر می‌شوید. اتاق‌های خود را در هتل 4 ستاره ANDREOLA MILAN یا هتلی مشابه آن تحویل می‌گیرید و ادامه روز را آزاد خواهید بود. شب را در میلان اقامت خواهید داشت.

روز ششم را آزاد هستید تا با یک برنامه‌ریزی سری به جاذبه‌های زیبای این شهر بزنید.

ترانسفر از هتل به فرودگاه مالپنزا و پرواز برگشت به ایران، پایان سفر به یادماندنی در تور لوگانو - میلان خواهد بود.

دیدگاه مسافران