مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی هانوی + خلیج هالونگ + هوشی مین نوروز99

7 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 7 شب از :

630 دلار

. خدمات

visa bime hotel4Star transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب هانوی + 1 شب خلیج هالونگ+ 3 شب هوشی مین با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

هوشی مین شهر پرجمعیت ویتنام با آثار تاریخی، معماری زیبا، مراکز خرید و تفریحات شبانه به یکی از جاذبه‌های شناخته شده گردشگری در این کشور تبدیل کرده است. از میان مشهورترین جاذبه‌ های گردشگری هوشی مین می‌توان به تونل کو چی، برج بیتِکسو‌، کاخ اتحاد مجدد، بازار محلی بین تای، کلیسای جامع نتردام و  عبادتگاه امپراطور جِید را نام برد.

از هانوی به سمت خلیج هالونگ خواهیم رفت. خلیج هالونگ ویتنام یکی از جاذبه‌های بی‌نظیر این منطقه است. طبیعت منحصر به فرد آن در کنار آب‌های زلال و صخره‌های سرسبزی که سر از آب بیرون آورده‌اند، باعث محبوبیت بسیار زیاد این منطقه در میان گردشگران شده است. تصاویر رویایی در انتظار شما در خلیج هالونگ است. پس از لذت بردن از طبیعت بی‌نظیر خلیج هالونگ به سمت هوشی مین خواهیم رفت. شهری پرجمعیت که با آثاری مانند کلیسای نوتردام، کاخ استقلال، بازار بن تان، اداره پست مرکزی، موزه یادگار جنگ، برج مالی بیتکس کو و بسیاری دیدنی‌های دیگر در میان گردشگران شناخته می‌شود.

 

 

توجه:

- هتل‌ها گارانتی و در صورت کنسلی No Show خواهد شد.

- ویزاي ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام صادر گردیده و هزینه آن به صورت تقریبی 25 دلار است.

- مسئولیت کنترل پاسپورت و ارسال مشخصات صحیح برعهده مسافر و آژانس همکار است و شرکت ستاره زمرد هیچ مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت.

-در صورت نبودن جا در هتل‌های فوق هتل‌های مشابه ارائه خواهد شد.

-هزینه پرواز رفت و برگشت+پروازهای داخلی به قیمت های فوق اضافه می گردد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
ANISE HOTEL-هانوی
ORIENTAL SAILS-خلیج هالونگ
HOANG PHU GIA HOTEL-هوشی مین
840 دلار 630 دلار 475 دلار 315 دلار
THANG LONG OPERA HOTEL-هانوی
RENEA CRUISE-خلیج هالونگ
CICILIA SAI GON HOTEL-هوشی مین
1015 دلار 695 دلار 525 دلار 350 دلار
DAEWOO HOTEL HANOI-هانوی
GOLDEN CRUISE-خلیج هالونگ
EQUATORIAL HOTEL SAI GON-هوشی مین
1270 دلار 830 دلار 630 دلار 410 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی شهر هانوی وارد می‌شوید. به محض رسیدن به استقبال شما می‌آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. سپس از آرامگاه و موزه هوشی مین، پاگودای one pillar، کاخ ریاست جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب و هنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، بازدید می‌کنید.

بعدازظهر، از موزه نژادشناسی بازدید خواهیم کرد. سپس در دریاچه Hoan Kiem (دریاچه شمشیر شکسته) و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، گردش می‌کنیم. بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام‌های اجناسی که در آن فروخته می‌شوند نامگذاری شده‌اند، می‌رویم. هنگام عصر، به تماشای برنامه رقص عروسک‌های روی آب می‌رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک‌ها را در دکوری بی‌نظیر روی آب حرکت می‌دهند و به جای آنها حرف می‌زنند و می‌خندند. شب را در هانوی سپری خواهید کرد.

صبحانه را در هتل میل می‌کنید. تمام روز را آزاد خواهید بود که به تفریح و گردش در هانوی بگذرانید.

پس از صرف صبحانه در هتل، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است، خواهیم رفت (سه ساعت و نیم در راه خواهید بود). کسانی که به ویتنام سفر می‌کنند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ، آمیزه‌ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهند.

خلیج کوچک هالونگ در خلیج Bac Bo  (Tonkin) قرار دارد و با سه هزار جزیره سبز که مانند جواهر به نظر می‌رسند، منطقه‌ای به مساحت 1500 کیلومترمربع را دربرمی‌گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می‌شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی، لذت می‌بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می‌دهد.

از غارهای شگفت‌انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می‌فرمایید. انعکاس تکه‌های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده‌اند، صحنه قایق‌های ماهیگیری که در دل تاریخی نورافشانی می‌کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج‌ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می‌کنید.

پس از لذت تماشای طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی‌شماری تکه سنگ‌های آهکی که با شکل‌های عجیب‌شان از زمین سر بیرون آورده‌اند، حرکت می‌کنیم. در پناهگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره وسیعی از خلیج هالونگ، توقف می‌کنیم. سپس به هانوی برمی‌گردید و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می‌شوی. شب را در هتل هوشی مین سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می‌برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده است، بازدید خواهید کرد. پس از از موزه بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش‌هایی از توپخانه، بمب‌ها و اسلحه‌های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده‌اند، دیدن خواهید کرد. پس از آن به مرحله چینی‌نشین Cholon می‌رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت بزرگ در مرکز آن دیدن می‌کنیم. تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت.

صبحانه را در هتل میل می‌کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار خواهید داشت.

پس از صرف صبحانه، تا زمان رفت به فروداه بین‌المللی، وقت آزاد در اختیار دارید. سپس برای عزیمت به ایران به فرودگاه منتقل خواهید شد.

دیدگاه مسافران