مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی هانوی + خلیج هالونگ + هوشی مین + سیم ریپ + پنوم پن نوروز 99

9 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 9 شب از :

1025 دلار

. خدمات

visa bime hotel4Star transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 2 شب هانوی+1 شب خلیج هالونگ + 3 شب هوشی مین+ 2 شب سیم ریپ + 1 شب پنوم پن با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

در تور ویتنام با ستاره زمرد شما را به بازدید از شهرهای هانوی 2 شب، خلیج هالونگ یک شب، هوشی مین 3 شب، سیم ریپ 2 شب و پنوم پن یک شب دعوت می‌کنیم. تور ویتنام را با سفر به هانوی پایتخت این کشور و از جاذبه‌های گردشگری آن مانند آرامگاه و مووزه هوشوی موین، پواگودایone pillar ، کاخ ریاست جمهوری و غیره بازدید می‌کنیم. از هانوی به خلیج زیبا و منحصر به فرد هالونگ خواهیم رفت که به دلیل طبیعت زیبا و سواحل خیره‌کننده بسیار در میان گردشگران محبوب است. سپس هوشی مین شهر پرجمعیت ویتنام را تجربه خواهید کرد، با آثار تاریخی مانند کاخ Reunification، کلیسای Notre Dame Cathedral، اداره پست و همچنین مراکز خرید و تفریحات شبانه که در میان گردشگران بسیار شهرت یافته است. از هوشی مین به شهر سیم ریپ خواهیم رفت. این شهر با بنای منحصر به فرد و خیره‌کننده بنای آنگکور وات شناخته شده است. قطعا این بنا یکی از آثاری است که باید در ویتنام از آن بازدید کنید. در پایان پنوم پن با آثار تاریخی و جاذبه‌های زیبا در این تور مسافرتی در انتظار شماست.

 

توجه:

- هتل‌ها گارانتی و در صورت کنسلی No Show خواهد شد.

- ویزاي ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام صادر گردیده و هزینه آن به صورت تقریبی 25 دلار است.

- مسئولیت کنترل پاسپورت و ارسال مشخصات صحیح برعهده مسافر و آژانس همکار است و شرکت ستاره زمرد هیچ مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت.

- در صورت نبودن جا در هتل‌های فوق هتل‌های مشابه ارائه خواهد شد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
ANISE HOTEL-هانوی
ORIENTAL SAILS-هالونگ
HOANG PHU GIA HOTEL-هوشی مین
NEW RIVERSIDE HOTEL-سیم ریپ
CARDAMOM HOTEL-پنوم پن
1255 دلار 1025 دلار 770 دلار 495 دلار
THANG LONG OPERA HOTEL-هانوی
RENEA CRUISE-هالونگ
CICILIA SAI GON HOTEL-هوشی مین
SOMADEVI ANGKOR HOTEL-سیم ریپ
Pasteur 51 Hotel-پنوم پن
1400 دلار 1100 دلار 830 دلار 530 دلار
DAEWOO HOTEL-هانوی
GOLDEN CRUISE-هالونگ
EQUATORIAL HOTEL SAI GON-هوشی مین
ANGKOR PALACE RESORT-سیم ریپ
PALACE GATE HOTEL-پنوم پن
1825 دلار 1310 دلار 985 دلار 625 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی شهر هانوی وارد می‌شوید. به محض رسیدن به استقبال شما می‌آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه هوشوی موین، پواگودایone pillar ، کاخ ریاست

جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب و هنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسویوس درسال 1070 ساخته شده است، بازدید می‌کنید.

بعدازظهر، به دیدن موزه نژادشناسی می‌رویم. سپس در دریاچه Hoan Kiem  (دریاچه شمشیر شکسته) و معبد Ngoc son  که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، گردش می‌کنیم. بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام‎‌های اجناسی که در آن فروخته می‌شوند نامگذاری شده‌اند، می‌رویم.

هنگام عصر، به تماشای برنامه رقص عروسک‌های روی آب می‌رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می‌دهند و به جای آنها حرف می‌زنند و می‌خندند. شب را در هانوی می‌گذرانید.

پس از صرف صبحانه در هتل، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است، خواهیم رفت (سه ساعت و نیم در راه خواهید بود). کسانی که به ویتنام سفر می‌کنند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ، آمیزه‌ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهند.

خلیج کوچک هالونگ در خلیج Bac Bo  (Tonkin) قرار دارد و با سه هزار جزیره سبز که مانند جواهر به نظر می‌رسند، منطقه‌ای به مساحت 1500 کیلومترمربع را دربرمی‌گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می‌شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی، لذت می‌بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می‌دهد.

از غارهای شگفت‌انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می‌فرمایید. انعکاس تکه‌های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده‌اند، صحنه قایق‌های ماهیگیری که در دل تاریخی نورافشانی می‌کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج‌ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می‌کنید.

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی‌شماری تکه سنگ‌های آهکی که با شکل‌های عجیب‌شان از زمین سر بیرون آورده‌اند، حرکت می‌کنیم. در پناهگاه ساحلی برای تماشای منظره وسیعی از خلیج هالونگ، توقف می‌کنیم. ناهار را در کروز صرف می‌کنید. سپس به هانوی برمی‌گردید و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می‌شوید. شب را در هتل هوشی مین سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. سپس گشت شهری برای بازدید از کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh  در برنامه روز دوم قرار دارد. پس از آن  Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، بازدید خواهید کرد. پس از آن از موزه بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش‌هایی از توپخانه، بمب‌ها و اسلحه‌های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده‌اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله چینی‌نشین Cholon می‌رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت بزرگ در مرکز آن دیدن می‌کنیم. تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید.

پس از صرف صبحانه، هتل را ترک کرده و به فرودگاه برای پرواز به سیم ریپ منتقل می‌شوید. در شهر سیم ریپ به استقبال شما می‌آیند و به هتل منتقل می‌شوید.

پس از صرف صبحانه، برای گشت از هتل خارج می شویم. ابتدا به دیدن قسمت جنوبی ورودی بنای آنگکور وات،

که باقیمانده امپراتوری کامبوج است، می‌روید و از معماری فوق‌العاده این معبد بازدید می‌کنید. آنگکور وات، معروفترین معبد باستانی کامبوج است و در 30 کیلومتری شمال شهر سیم ریپ واقع شده است. یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری سیم ریپ، بازدید از معبد شگفت‌انگیز انگکوروات است، 5 برج نیلوفر شکلی که تا ارتفاع 65 متری به آسمان قد کشیده‌اند، هیبت و عظیمت باشکوهی به معبد بخشیده‌اند.

در بخشی از بنا، مجسمه‌های فیل به ارتفاع 2.5 متر خودنمایی می‌کند و همچنین حکاکی‌هایی از نقوش فیل بر

روی دیوارها نمایان است. معبد انگکوروات، گنجینه با ارزشی از آثار برجسته معماری و دیوارنگاری‌ها و پیکرتراشی‌ها است که افسانه‌های تاریخی بسیاری را در تو در توی خود جای داده است. نقش و نگار روی دیوارها که زندگی روزمره مردم آن زمان را نشان می‌دهد، همچون پنجره‌های جادویی رو به گذشته عمل می‌کنند. در ادامه بازدید از بنا، از بخش‌های معبد بایون، بافون، فیمیناکاس و مناطق دیگر این قسمت دیدن می‌کنید.

بعد از گشت به هتل باز می‌گردید و شب را در سیم ریپ سپری می‌کنید.

بعد از صرف صبحانه هتل را ترک می‌کنید و با ترانسفر اختصاصی جهت عزیمت به شهر پنوم پن راهی می‌شوید.

بعد از ورود به هتل، بقیه زمان روز را در اختیار دارید.

بعد از صرف صبحانه در هتل، به گشت در شهر می‌پردازید. گشت نیمروزی شامل بازدید از موزه ملی که به سبک سنتی خمر ساخته شده، کاخ رویال با پاگودای نقره‌ای که از 5000 تیکه نقره تشکیل شده است، را در برنامه خواهیم داشت. همچنین از بنای تاریخی استقلال و وات پنوم بازدید می‌کنید. پس از آن در پایان سفر، جهت عزیمت، به فرودگاه بین‌المللی منتقل می‌شوید.

دیدگاه مسافران