مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی هانوی + دانانگ + هوشی مین نوروز 99

8 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 8 شب از :

585 دلار

. خدمات

visa bime hotel4Star transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 2 شب هانوی + 3 شب دانانگ+ 3 شب هوشی مین با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

با ستاره زمرد همراه شوید تا با تور ویتنام به کشوری خیره‌کننده با جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر سفر کنید. سفرمان را از هانوی پایتخت ویتنام آغاز خواهیم کرد. این شهر زیبا با جاذبه‌های زیبای تاریخی در انتظار شماست. از معابد تا فرهنگ و آداب مردم، طبیعت زیبا و تفریحات هیجان‌انگیز در هانوی ویتنام لحظاتی بی‌نظیر خواهید داشت. از هانوی به دانانگ خواهیم رفت. دانانگ یک شهر ساحلی در ویتنام است که با گلدن بریج یا پل طلایی شناخته می‌شود. این شهر زیبا طبیعتی مسحورکننده دارد که بسیار در میان گردشگران به شهرت رسیده است. مقصد بعدی ما از دانانگ به سمت هوشی مین است. شهری پرجمعیت در جنوب ویتنام جاذبه‌‌های گردشگری بی‌شمار و شناخته‌شده‌ای مانند تونل کو چی، برج بیتِکسو‌، کاخ اتحاد مجدد، بازار محلی بین تای، کلیسای جامع نتردام و  عبادتگاه امپراطور جِید دارد.

 

 

توجه داشته باشید:

- هتل‌ها گارانتی و در صورت کنسلی No Show خواهد شد.

- ویزاي ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام صادر گردیده و هزینه آن به صورت تقریبی 25 دلار است.

- مسئولیت کنترل پاسپورت و ارسال مشخصات صحیح برعهده مسافر و آژانس همکار است و شرکت ستاره زمرد هیچ مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت.

- در صورت نبودن جا در هتل‌های فوق هتل‌های مشابه ارائه خواهد شد.

- هزینه پرواز رفت و برگشت+ پروازهای داخلی به قیمت‌های فوق اضافه می‌شوند.

 

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
ANISE HOTEL-هانوی
QUEEN’S FINGER-دانانگ
HOANG PHU GIA HOTEL-هوشی مین
750 دلار 585 دلار 445 دلار 300 دلار
THANG LONG OPERA HOTEL-هانوی
GRAND CITITEL DANANG HOTEL-دانانگ
CICILIA SAI GON HOTEL-هوشی مین
850 دلار 630 دلار 480 دلار 320 دلار
DAEWOO HOTEL HANOI-هانوی
DANANG GOLDEN BAY-دانانگ
EQUATORIAL HOTEL SAI GON-هوشی مین
1320 دلار 865 دلار 655 دلار 425 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی شهر هانوی می‌رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می‌آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. سپس از آرامگاه و موزه هوشی مین، پاگودای one pillar، کاخ ریاست جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب و هنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، بازدید می‌کنید.

بعدازظهر، از موزه نژادشناسی بازدید خواهیم کرد. سپس در دریاچه Hoan Kiem (دریاچه شمشیر شکسته) و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، گردش می‌کنیم. بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام‌های اجناسی که در آن فروخته می‌شوند نامگذاری شده‌اند، می‌رویم. هنگام عصر، به تماشای برنامه رقص عروسک‌های روی آب می‌رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک‌ها را در دکوری بی‌نظیر روی آب حرکت می‌دهند و به جای آنها حرف می‌زنند و می‌خندند. شب را در هانوی سپری خواهید کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، جهت پرواز به دانانگ به فرودگاه منتقل می‌شوید. در شهر دانانگ، توسط راهنمای انگلیسی زبان به هتل منتقل می‌شوید و شب را در هتل دانانگ سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. ساعت 8 صبح برای گشت حومه دانانگ، عازم تپه‌های Bana Hill می‌شوید. آب و هوای همیشه خنک این منطقه که نام دالات دوم را از آن خود کرده یکی از جذابیت‌های این بخش کوهستانی دانانگ است. در ایستگاه تله‌کابین برای رسیدن به چشم‌انداز Golden Bridge سوار تله کابین می‌شوید. در مسیر عبور از تپه‌ها، شهر دانانگ و پل معروف دانانگ را نظاره خواهید کرد. برای تفریح و بازی به فانتزی پارک می‌روید. سپس از قله شاه که ارتفاعی در حدود 1487 متر دارد دیدن می‌کنید. معبد معروف Linh Tu Pagoda در بالای این کوه واقع شده است. روز را به گشت و گذار کوهستانی در این منطقه سپری می‌کنید و ساعت 15 به سمت هتل در دانانگ باز می‌گردید.

صبحانه را در هتل میل می‌کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

صبحانه را در هتل میل می‌کنید. سپس به فرودگاه برای پرواز به هوشی مین، منتقل می‌شوید. شب را در هتل شهر هوشی مین سپری می‌کنید.

پس از صرف صبحانه در هتل، تور شهری برای بازدید از کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh برنامه روز هفتم است.

سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، دیدن می‌فرمایید. پس از آن از موزه بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش‌هایی از توپخانه، بمب‌ها و اسلحه‌های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده‌اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله چینی‌نشین Cholon می‌رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می‌کنیم. تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. تمام روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

پس از صرف صبحانه در هتل، با اتومبیل به فرودگاه شهر، برای پرواز بازگشت، منتقل می‌شوید.

دیدگاه مسافران