مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور فیلیپین زمستان و نوروز 99

7 شب و 8 روز

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 7 شب و 8 روز از :

710 دلار

. خدمات

transfer

. راهنمای سفر

فیلیپین کشوری جزیره‌ای است که در جنوب شرقی آسیا و در غرب اقیانوس آرام جای گرفته است. مانیلا پایتخت این کشور زیباست که در کنار طبیعت بی‌نظیر این جزیره و دیگر آثار تاریخی، فرهنگ، آداب و رسوم مردمان آن بسیار تماشایی است. آب‌های آرام و زیبا، طبیعت مسحورکننده جزیره‌ای آن، هتل‌های شیک و ساحلی و در نهایت ثبت تصاویر بی‌نظیر از این کشور شگفت‌انگیز سفرتان را به یادماندنی‌تر خواهد کرد. ال نیدو، جزیره باتان، دریاچه پیناتوبو، دهکده ساگادا، جزیره بوراکی، منطقه ویگان که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده و بسیاری جاذبه‌ های گردشگری دیگر در فیلیپین در انتظار شماست.

برای رزرو تور فیلیپین با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

 

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه شهر مانیلا می‌روید. در فرودگاه به استقبال شما می‌آیند و شما را برای اقامت به هتل در مانیلا ترانسفر می‌کنند. شب را در هتل سپري خواهید کرد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید.به پارك امریکایی می‌روید که یادمان بیش از 37000 سرباز است که در جنگ جهانی دوم کشته شده‌اند.از پارك ریزال، قلعه قرون  (Intramuras) که در آنجا قهرمان ملی کشور اعدام شد، بازدید می‌کنید. درون شهر دیوار کشیده‌شده اینترامیورس San وسطایی اسپانیایی سانتیاگو قرار دارد که از قدیمی‌ترین استحکامات شرقی به شمار می‌رود. در کلیساي سن‌آگوستین توقف می‌کنید، سپس به سرزمین‌هاي باز پس گرفته شده جایی که مرکز مجمع‌ها، تالار هنري، مرکز خرید با شکوه آسیایی Agustinکه یکی از بزرگترین‌ها مراکز خرید در جهان است، خواهید رفت. می‌توانید به هتل باز‌گردید یا به گشت در مرکز خرید بپردازید. (در این صورت بازگشت به هتل بر عهده خودتان است.) 

پس از صرف صبحانه در هتل، سپس به فرودگاه محلی براي پرواز یک ساعته به براکاي منتقل می‌شوید.در فرودگاه شهر براکاي به استقبال شما می‌آیند و با قایق به جزیره براکاي منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپري می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف کرده و سپس به جنگل مانگارو، دهکده آئیتا، ساحل پوکا، ساحل بالابوگ، منطقه یک، 2 و 3 براکای خواهید رفت.

صبحانه را در هتل میل می‌کنید. بقیه روز را می‌توانید از شنا کردن در زیباترین سواحل جهان که ماسه‌ها در آن هیچ زمانی از سال حتی در گرمترین ماه‌ها نیز داغ نمی‌شوند، لذت ببرید. همچنین می‌توانید روي ماسه‌هاي سفیدرنگ ساحل قدم بزنید و یا زیر درختان آلویی که در طول ساحل کشیده شده‌اند، به استراحت بپردازید.

بعد از صبحانه با قایق به فرودگاه کاتیکلان براي پرواز به مانیلا منتقل خواهید شد. به شهر مانیلا می‌رسید، به استقبال شما می‌آیند و شما را به فرودگاه بین‌المللی منتقل می‌کنند.

دیدگاه مسافران