مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور لوکس آفریقای جنوبی 28 اسفند

13 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 13 شب از :

3250 دلار

. خدمات

visa bime hotel4Star ticket tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور آفریقای جنوبی 13 شب و 14 روز با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

آفریقای جنوبی کشوری در قاره آفریقا دارای سه پایتخت است که مشهورترین آنها کیپ تاون نام دارد. تور آفریقای جنوبی در ستاره زمرد شما را به کشوری خواهد برد که تمام جاذبه‌های طبیعی، تفریحی، تاریخی و فرهنگی را در خود جای داده است. تجربه سافاری در آفریقای جنوبی و تماشای حیات وحش این منطقه و دیدن از نزدیک انواع حیوانات بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. شاید حتی تصور هم نکنید که یک روز بتوانید حیواناتی مانند شیر یا ببر را از فاصله‌ای نه چندان دور تماشا کنید. جاذبه‌های تماشایی کیپ تاون و ژوهانسبورگ در کنار اقامت در هتلی که امکانات تفریحی مانند پارک آبی در اختیارتان قرار می‌دهد و هیجاناتی که پیش از این در سفر دیگری به دست نیاورده بودید را با تور آفریقای جنوبی تجربه کنید.

 

 

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Southern Sun Elangeni & Maharani
Ñe Palace Hotel
KWA Maritane starluxury
Radisson Blu Sandton hotel
4300 دلار 3250 دلار 2600 دلار 1500 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

 به کیپ تاون وارد می‌شویم، با ترانسفر به هتل، اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم و استراحت خواهیم کرد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم سپس تور تمام روز به منطقه Hout Bay و گشت کشتی برای بازدید از جزیره فوک‌های دریایی را در برنامه داریم. پس از آن به سمت منطقه  Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت حرکت می‌کنیم و از دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ‌های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری) بازدید می‌کنیم

 - پس از صرف صبحانه در هتل، گشت نیم روزی شهر کیپ تان  شامل بازدید از استادیوم جام جهانی فوتبال، منطقه بوک آپ و Table Mountain  را در برنامه داریم، سپس به سمت Signal hills می‌رویم و در ادامه برنامه روز سوم به مرکز خرید V&A Waterfront  خواهیم رفت.  مسافرین خودشان پس از یک خرید عالی به هتل بازمی‌گردند.

روز چهارم سفر را با صبحانه در هتل آغاز می‌کنیم، سپس با هلیکوپتر گشتی بر فراز شهر کیپ تان خواهیم زد. پس از آن به بازدید از kirstenbosch gardens می‌پردازیم و در ادامه به شهر و منطقه زیبای  Stellenbosch خواهیم رفت تا از مزارع انگور، تست پنیر و غیره لذت ببریم. در ادامه به مرکز خرید Canal Walk  می‌رویم تا روزمان با یک خرید لذت‌بخش کامل شود.

 صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و پس از تحویل اتاق به سمت فرودگاه می‌رویم تا کیپ تان را به مقصد دوربان ترک کنیم.

به فرودگاه دوربان وارد می‌شویم و با ترانسفر به سمت هتل، اتاق‌ها را تحویل گرفته و استراحت می‌کنیم.

پس از  صرف صبحانه در هتل، یک گشت نیمروزی شهری شامل بازدید از شهر دوربان و استادیوم موسی مابیدا را خواهیم داشت. همچنین در این گشت از uShaka Marine World  که شامل دو قسمت، بازدید از پنجمین اکواریوم بزرگ جهان، پارک آبی همراه با سرسره و وسایل دیگر تفریحات آبی است، بازدید می‌کنیم. در پایان این گشت نیم روزی به هتل بازخواهیم گشت.

پس از صرف صبحانه در هتل، روزی آزاد در اختیار خواهید داشت تا از سواحل زیبای شهر دوربان لذت ببرید یا در Gateway بزرگترین مرکز خرید کشور آفریقا و سومین مرکز خرید بزرگ قاره آفریقا که وسعت آن 220000 متر مربع است، خریدی لذت‌بخش را تجربه کنید.

پس از صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق‌ها و ترانسفر به سمت فرودگاه، آماده عزیمت به سوی ژوهانسبورگ می‌شویم. به فرودگاه ژوهانسبورگ وارد شده، سپس به زمینی به سمت سان سیتی می‌رویم و در مسیر از پارک شیرهای سفید آفریقایی بازدید خواهیم کرد. در ادامه مسیر به سمت هتل سان سیتی می‌رویم، اتاق‌ها را تحویل گرفته و استراحت خواهیم کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد خواهید داشت تا از تفریحات ریزورت سان سیتی و پارک آبی که برای میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان است، استفاده کنید. بلیط دیگر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center  قابل تهیه است.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم، اتاق‌ها را تحویل داده و به سمت هتل در پارک جنگلی به صورت زمینی حرکت خواهیم کرد. فاصله هتل حدود نیم ساعت است.

به هتل پارک جنگلی وارد می‌شویم و اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم. اجرای گشت سافاری در ساعت30 :16 (به مدت 3 ساعت) در برنامه روز دهم قرار دارد. سپس به هتل بازمی‌گردیم و به صورت منوی انتخابی به صرف شام می‌پردازیم.

ساعت 5 صبح بیدار می‌شویم و گشت دوم سافاری را در ساعت 05:30 صبح با اتومبیل‌های مخصوص سافاری (به مدت 3 ساعت) تجربه خواهیم کرد. به هتل بازمی‌گردیم و صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم. در ادامه روز آزاد خواهید داشت. همچنین صرف نهار و شام در هتل به صورت منوی انتخابی در انتظار شماست.

با صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را در ساعت 9 صبح تحویل می‌دهیم و به  سمت ژوهانسبورگ به‌صورت زمینی، حرکت می‌کنیم. در مسیر از دهکده فرهنگی لسدی بازدید خواهیم کرد و با نحوه زندگی و آداب و رسوم اقوام قدیمی آفریقای جنوبی آشنا خواهیم شد. سپس به سمت ژوهانسبورگ می‌رویم.

پس از ورود به ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت، مسافرین می‌توانند با همراهی راهنمای تور از میدان نلسون ماندلا و سندتان سنتر بازدید کنند.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنیم و به شهربازی گلدریف سیتی رفته و از امکانات این مجموعه بازدید می‌کنیم.  بعدازظهر روز سیزدهم را به بازدید از مسجد ترک‌های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) سپری خواهیم کرد و ناهار را در یک رستوران ترکیه‌ای صرف می‌کنیم. (هزینه ناهار برعهده مسافر است).

 در ادامه مسیر از مرکز صنایع دستی Cambanos نیز بازدید خواهیم کرد. در ساعت 17 به هتل بازمی‌گردیم و و استراحت خواهیم کرد.

پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را تحویل داده و به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ حرکت می‌کنیم و به ایران بازخواهیم گشت.

دیدگاه مسافران