مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور لوگانو سوئیس نوروز 99

4 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
8 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 4 شب از :

790 یورو

. خدمات

hotel4Star tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور لوگانو سوئیس 4 شب و 5 روز با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

لوگانو شهری در سوئیس است که در کنار دریاچه‌ای با همین نام و در بخش ایتالیایی‌زبان این کشور (تیچینو) قرار گرفته است. زیبایی‌های بی‌نظیر طبیعی این شهر را باید به چشم ببینید تا مفهوم آن را درک کنید. معماری منحصر به فرد، پوشش گیاهی و سبک ایتالیایی زندگی مردم در این بخش از سوئیس هر گردشگری را مجذوب می‌کند. شهر قدیمی، پارک‌ها و تفریحات دریاچه لوگانو، آثار تاریخی و گذرگاه زیتون تنها بخشی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نهایت زیبای این شهر هستند. روستای قرون‌وسطایی مورکوت، کلیسای سانتا ماریا دل‌ساسو با معماری بی‌نظیر، پارک مینیاتوری سوئیس و بسیاری جاذبه‌های دیگر در تور سوئیس در انتظارتان هستند. 

 

 

توجه:

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
De La Paix 1190 یورو +نرخ پرواز 790 یورو +نرخ پرواز 690 یورو +نرخ پرواز رایگان+ نرخ پرواز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه میلان وارد می‌شوید، با کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار سفر خود را آغاز خواهید کرد. از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو حرکت می‌کنیم. مدت زمان سفر یک ساعت و 25 دقیقه است. سپس شب را در هتل 4ستاره De La Paix یا هتلی مشابه در لوگانو سپری می‌کنیم.

پس از صرف صبحانه گشت شهری نیم‌روزی خواهید داشت که در آن از مرکز شهر و مکان‌های دیدنی لوگانو بازدید می‌کنید. در ادامه در روستای قرون‌وسطایی مورکوت که در سال 2016 به عنوان زیباترین روستای سوئیس انتخاب شد، توقف خواهید کرد. در این روستا، جاذبه بی‌نظیر معماری کلیسای سانتا ماریا دل‌ساسو که به سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده شما را مجذوب می‌کند و قطعا عکس‌های به یادماندنی ثبت خواهید کرد. در ادامه گشت‌زنی در روز دوم سفر به سمت مندریزیو می‌رویم تا فرصتی برای خرید در مرکز خرید مشهور فاکس‌تاون پیدا کنید. همچنین از پارک مینیاتوری سوئیس در شهر کوچک ملیده بازدید خواهیم کرد. این پارک مینیاتوری جاذبه‌ای شناخته شده در ابعاد کوچک در این منطقه است که خاطرات شما را زنده خواهد کرد.

به هتل بازمی‌گردیم و شب در لوگانو سپری می‌کنیم.

روز سوم، روز آزاد در لوگانو است. می‌توانید برنامه‌ای برای خود بریزید و از این روز نهایت استفاده را در شهر زیبای لوگانو ببرید.

شب را در لوگانو سپری خواهید کرد.

روز چهارم گشت نیم‌روزی از شهرهای زیبا و بی‌نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر شگفت‌انگیزی دارند، در برنامه سفر به لوگانو قرار دارد. گشت شما با وسایل نقلیه عمومی (قطار و اتوبوس) و با همراهی راهنما انجام خواهد شد.

پس از این گشت نیم‌روزی به لوگانو و به هتل بازخواهید گشت و شب را در لوگانو سپری می‌کنید.

ترانسفر از هتل به فرودگاه و پرواز برگشت به ایران با هواپیمایی ایران ایر، پایان سفر به یادماندنی به لوگانوی سوئیس خواهد بود.

دیدگاه مسافران