مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی هوشی مین+ ناترنگ+هانوی+خلیج هالونگ نوروز99

9 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
از امروز 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 9 شب از :

750 دلار

. خدمات

visa bime hotel4Star transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب هوشی مین+3 شب ناترنگ + 2 شب هانوی+ 1 شب خلیج هالونگ با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

تور ویتنام را با ستاره زمرد تجربه کنید. بازدید از شهرهای هوشی مین 3 شب + 3 شب ناترنگ+ 2 شب هانوی+ یک شب خلیج هالونگ در برنامه این تور قرار دارد. سفرمان را با هوشی مین شهر پرجمعیت ویتنام که جاذبه‌های گردشگری بسیاری هوشی مین شهر پرجمعیت ویتنام با آثار تاریخی مانند کاخ Reunification، کلیسای Notre Dame Cathedral، اداره پست و همچنین مراکز خرید و تفریحات شبانه در میان گردشگران بسیار شهرت یافته است. از هوشی مین به شهر زیبا و ساحلی ناترنگ خواهیم رفت و از آثار تاریخی این شهر بازدید می‌کنیم. مسیر بعدی ما از ناترنگ به سمت هانوی پایتخت ویتنام خواهد بود. در هانوی ویتنام از جاذبه‌هایی مانند دریاچه Hoan Kiem  (دریاچه شمشیر شکسته) و معبد Ngoc sonو غیره بازدید می‌کنیم. خلیج هالونگ مقصد نهایی ما در تور تایلند خواهد بود. خلیج هالونگ یکی از زیباترین و منحصر به فردترین جاذبه‌های گردشگری ویتنام است. طبیعت خیره‌کننده این منطقه را می‌توان با تصاویر کارت‌های پستال مقایسه کرد. این مقاصد زیبای گردشگری را در تور ویتنام از دست ندهید.

 

 

توجه:

- هتل‌ها گارانتی و در صورت کنسلی No Show خواهد شد.

- ویزاي ویتنام در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام صادر گردیده و هزینه آن به صورت تقریبی 25 دلار است.

- مسئولیت کنترل پاسپورت و ارسال مشخصات صحیح برعهده مسافر و آژانس همکار است و شرکت ستاره زمرد هیچ مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر نخواهد داشت.

-در صورت نبودن جا در هتل‌های فوق هتل‌های مشابه ارائه خواهد شد.

-هزینه پرواز رفت و برگشت+پروازهای داخلی به قیمتهای فوق اضافه می شوند.

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
HOANG PHU GIA HOTEL-هوشی مین
REGALIA HOTEL-ناترنگ
ANISE HOTEL-هانوی
ORIENTAL SAILS-هالونگ
970 دلار 750 دلار 570 دلار 370 دلار
CICILIA SAI GON HOTEL-هوشی مین
IBIS STYLES NHA TRANG-ناترنگ
THANG LONG OPERA HOTEL-هانوی
RENEA CRUISE-هالونگ
1090 دلار 810 دلار 610 دلار 400 دلار
EQUATORIAL HOTEL SAI GON-هوشی مین
CHAMPA ISLAND NHA TRANG-ناترنگ
DAEWOO HOTEL HANOI-هانوی
GOLDEN CRUISE-هالونگ
1520 دلار 1015 دلار 765 دلار 490 دلار

. مدارک مورد نیاز

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه بین‌المللی شهر هوشی مین می‌شوید. به محض رسیدن به استقبال شما می‌آیند و به هتل در شهر هوشی مین منتقل می‌شوید. شب را در هتل سپری می‌کنید.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. سپس گشت شهری برای بازدید از کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh  در برنامه روز دوم قرار دارد. پس از آن  Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، بازدید خواهید کرد. پس از آن از موزه بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش‌هایی از توپخانه، بمب‌ها و اسلحه‌های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده‌اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله چینی‌نشین Cholon می‌رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت بزرگ در مرکز آن دیدن می‌کنیم. تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار خواهید داشت.

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8 صبح، ترنسفر فرودگاهی شما را جهت پرواز به سمت ناترنگ به فرودگاه منتقل می‌کند. بعد از اقامت در هتل ناترنگ بقیه روز را در اختیار خودتان هستید.

بعد از خوردن صبحانه، برنامه گشت شهری را با بازدید از موزه موسسه اقیانوس شناسی ویتنام در منطقه Cau Da  آغاز می‌کنید. مجموعه کاملی از گونه‌های دریایی منطقه ناترنگ در این موزه قابل رویت هستند. سپس برای تماشای تندیس بودا به معبد Long Son Pagoda می‌روید و پس از آن به سمت کلیسای جامع ناترنگ می‌روید. کلیسای جامع بزرگترین کلیسای شهر است. معماری این کلیسا به سبک گوتیک است و در قرن نوزدهم میلادی توسط فرانسویان ساخته شده است. این کلیسا دارای سه ناقوس است که در سال 1789 در فرانسه قالب‌گیری شدند و همچنان سالم و دقیق کار می‌کنند. سایر برنامه‌های گشت شامل بازدید از معبد Po Nagar و صخره‌های ساحلی است. تور شهری با بازدید از بازاچه محلی که محل عرضه صنایع دستی و محصولات کشاورزی است، به پایان می‌رسد.

صبحانه را در هتل صرف می‌کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید.

پس از صرف صبحانه در هتل، ساعت 8 صبح، ترنسفر فرودگاهی شما را جهت پرواز به سمت هانوی به فرودگاه منتقل می‌کند. بعد از اقامت در هتل هانوی بقیه روز را در اختیار خود دارید.

صبحانه را در هتل صرف می‌فرمایید. صبح از آرامگاه و مووزه هوشوی موین، پواگودایone pillar ، کاخ ریاست

جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب و هنر و اولین مدرسه ویتنام که به افتخار کنفسویوس درسال 1070 ساخته شده است، بازدید می‌کنید.

بعدازظهر، به دیدن موزه نژادشناسی می‌رویم. سپس در دریاچه Hoan Kiem  (دریاچه شمشیر شکسته) و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، گردش می‌کنیم. بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام‎‌های اجناسی که در آن فروخته می‌شوند نامگذاری شده‌اند، می‌رویم.

هنگام عصر، به تماشای برنامه رقص عروسک‌های روی آب می‌رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می‌دهند و به جای آنها حرف می‌زنند و می‌خندند. شب را در هانوی می‌گذرانید.

پس از صرف صبحانه در هتل، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است، خواهیم رفت (سه ساعت و نیم در راه خواهید بود). کسانی که به ویتنام سفر می‌کنند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ، آمیزه‌ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهند.

خلیج کوچک هالونگ در خلیج Bac Bo  (Tonkin) قرار دارد و با سه هزار جزیره سبز که مانند جواهر به نظر می‌رسند، منطقه‌ای به مساحت 1500 کیلومترمربع را دربرمی‌گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می‌شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی، لذت می‌بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می‌دهد.

از غارهای شگفت‌انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می‌فرمایید. انعکاس تکه‌های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده‌اند، صحنه قایق‌های ماهیگیری که در دل تاریخی نورافشانی می‌کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج‌ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می‌کنید.

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی‌شماری تکه سنگ‌های آهکی که با شکل‌های عجیب‌شان از زمین سر بیرون آورده‌اند، حرکت می‌کنیم. در پناهگاه ساحلی برای تماشای منظره وسیعی از خلیج هالونگ، توقف می‌کنیم. سپس به هانوی برمی‌گردید و با حرکت به سمت فرودگاه، آماده عزیمت به ایران خواهید شد.

دیدگاه مسافران