مشکلی پیش آمده لطفا دقت بفرمایید...

تور ترکیبی پاریس + نیس نوروز 99

6 شب

اعتبار این تور

از تاریخ تا تاریخ
2 فروردین 30 روز دیگر
تور پذیرای
بزرگسالان و کودکان میباشد

شروع قیمت برای 6 شب از :

1190 یورو

. خدمات

hotel4Star tourleader transfer

. راهنمای سفر

برای رزرو تور 3 شب پاریس – 3 شب نیس با کارشناسان ما در ستاره زمرد تماس بگیرید.

با تور پاریس در ستاره زمرد، شما را به یکی از زیباترین شهرهای اروپایی که حتما باید یک بار در زندگی خود به آن سفر کنید، خواهیم برد. پاریس پایتخت فرانسه، یکی از شهرهای بزرگ اروپایی و مرکز جهانی هنر، مد، فرهنگ و غذاست. شهری که با آثاری مانند برج ایفل، موزه لوور، کلیسای نوتردام و بسیاری جاذبه‌های دیگر، مقصد گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است. پاریس که به شهر نور معروف است یکی از پربازدیدترین پایتخت‌های جهان به شمار می‌رود. پاریس به دلایل مختلف مانند جاذبه‌های گردشگری‌اش، زبان رسمی آن و اینکه مقصد محبوب بسیاری از زوج‌های جوان برای ماه عسل است، شهر عاشقان می‌نامند. تماشای زیبایی‌های این شهر از بالای برج مشهور ایفل که به نوعی نماد آن نیز محسوب می‌شود، خاطره‌انگیز و به یادماندنی خواهد بود.

پس از بازدید از پاریس به سمت شهر زیبا و ساحلی نیس خواهید رفت. از ساحل این شهر زیبا لذت ببرید، زندگی شبانه، موزه‌های هنری، گالری‌ها، خیابان‌های زیبا و خانه‌های رنگارنگ، زیبایی این شهر فرانسوی را دوچندان می‌کند. تور اروپا در ستاره زمرد شما را به مقصد زیباترین شهرهای اروپایی جهان خواهد برد. 

 

توجه:

نرخ پرواز به نرخ پایه تور افزوده می‌شود.

برنامه سفر شما، هتل‌های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است مشمول تغییر شوند که در این صورت پیش از سفر و در اسرع وقت به اطلاع مسافر خواهد رسید.

همچنین، احتمال اینکه راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی، ترافیک و سایر مسائل، اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا به اجبار مواردی را از گشت‌ها حذف کند، وجود دارد.

 

هزینه گشت‌های انتخابی برای روز آزاد:

گشت شهری بروکسل: 110 یورو

بازدید از کاخ ورسای (مدت زمان بازدید پنج ساعت): 55 یورو

دیزنی لند پاریس (شامل بازدید از دو پارک): 130 یورو

نام هتل تعداد ستاره هر نفر در اتاق 1 تخته هر نفر در اتاق 2 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
Crowne Plaza Paris
WEST END NICE
1690 یورو 1190 یورو 950 یورو 280 یورو

. ما چه خدماتی به شما در این تور ارائه می‌دهیم؟

. برنامه سفر

به فرودگاه شارل دو گل وارد می‌شوید و با تحویل بار به سمت پاریس حرکت خواهید کرد. به هتل 4 ستاره Crowne Plaza Paris یا هتلی مشابه خواهید رفت و اتاق‌تان را تحویل می‌گیرید.

ادامه روز را آزاد هستید. شب را در پاریس اقامت خواهید کرد.

در روز دوم گشتی شش ساعته را در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه، کلیسای مشهور نوتردام پاریس، محله مونتمارتر و کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. وقت آزاد برای صرف ناهار (ناهار خارج از برنامه سفر و به عهده مسافر است.)

در ادامه این روز از موزه عطر فراگونا که در آن می‌توانید عطر مورد علاقه خود را بسازید، بازدید خواهید کرد. پس بازدید از برج ایفل پاریس که مشهورترین جاذبه گردشگری این شهر است، بازدید خواهید کرد. از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست. (در صورت امکان) بازدید از ایفل فقط و فقط تا طبقه دوم برج امکان‌پذیر است.

به هتل بازمی‌گردید و شب را در پاریس اقامت خواهید داشت.

روز آزاد در پاریس خواهید داشت و شب را نیز در این شهر زیبا اقامت می‌کنید. در این روز چندین گشت انتخابی وجود دارد که هزینه آن برعهده مسافر است:

گشت شهری بروکسل

یا بازدید از کاخ ورسای (مدت زمان بازدید پنج ساعت)

یا دیزنی لند پاریس (شامل بازدید از دو پارک)

در روز چهارم پس از تحویل دادن اتاق‌ها به همراه راهنمای خود و با اتوبوس اختصاصی به فرودگاه پاریس خواهید رفت و به نیس پرواز خواهید کرد. به هتل چهار ستاره WEST END NICE یا هتلی مشابه آن وارد می‌شوید. شب را در نیس اقامت خواهید داشت.

پس از صرف صبحانه در هتل، خود را برای گشت نیم روزی (به مدت چهار ساعت) در شهر زیبای نیس آماده کنید. پس از این گشت به هتل بازمی‌گردید و شب را در نیس اقامت خواهید کرد.

این روز را در نیس آزاد خواهید بود و شب را نیز در همین شهر اقامت خواهید داشت.

عازم فرودگاه نیس می‌شوید تا به ایران بازگردید.

دیدگاه مسافران